Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Milyen érzés nőként először...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés nőként először puncit nyalni? Mit tegyek ha nem tetszik a dolog vagy valami?

Figyelt kérdés
2021. aug. 28. 14:00
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem tetszik akkor nem folytatod. Hidd el, nem olyan különös. Mikor én fiúként először kényeztettem a saját nemem szájjal egyáltalán nem volt fura, tök természetesnek éreztem. :D
2021. aug. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak kíváncsi vagy, beszélj erről a partnereddel.

Ha bi/leszbikus, akkor vsz. menni fog. Ha normális lánnyal/nővel csinálod, meg fogja érteni, ha mégse.

2021. aug. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Ha nem kívànod annyira hogy megőrülsz érte akkor ne tedd.

Ha kívànod akkor jó lesz.

Nekem egyszerre volt furcsa és izgalmas. Úgy izgultam azt se tudtam hol vagyok.

2021. aug. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Elötte már annyira belelendültünk egymás izgatásába, hogy természetes, finom, vadito, ..... volt. Abbahagyni volt nehéz. (A befejezés után fél orával már nem értettem magam, de nem éreztem semmi zavart.)
2021. aug. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Elötte csak pasival voltam. Pár éve sejtettem, hogy biszexuális vagyok. Most van egy csaj akihez iszonyatosan vonzódom. Tudja h teljesen tapasztalatlan vagyok még a másik nemnél. Így kissé félek, h csalódást okozok neki vagy nekem nem jön be a dolog
2021. aug. 28. 19:52
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, ha ennyire vonzódsz hozzá NEM LESZ CSALÓDÁS. Nekem biszex pasiként akkor volt csalódás mikor olyan sráccal voltam aki nem vonzott. Csalódást nem fogsz okozni, csak legyél kellően nyitott vele és mondd el neki az aggodalmaid így minden eshetőségre fel lesztek készülve. Még arra is, ha esetleg mégse tetszene neked a biszex szex. De kétlem, ha ennyire vonz.
2021. aug. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudja hogy szűzleszbi vagy akkor érteni fogja a kételyeidet és a bizonytalanságodat.

De segiteni is fog hogy feloldodj és át add magad az élvezetnek.

Mert ha ennyire tetszik akkor elégvalószínű,hogy a puncija is tetszenifog.

2021. aug. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a válaszok nekem is hasznosak, köszi mindenkinek! :D
2021. aug. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Köszi a válaszokat.
2022. jan. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!