Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nyilvánosan lehet csókolózni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyilvánosan lehet csókolózni, flörtölni?

Figyelt kérdés
Első leszbikus kapcsolatom. Mennyire furcsa ez manapság, hogy egy parkban 2 nő csókolózik, vagy megfogják egymás kezét az utcán?
2022. szept. 8. 11:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

#11: én hetero férfi vagyok, de százszor inkább kiállok egy rendes, tisztességes, tökös meleg mellett, mint egy hozzád hasonló gyáva, kispöcsű, ostoba "hetero" mellett.

Bár valószínűbb, hogy rád az az igaz, hogy látens homoszexuális vagy, a farokra izgulsz, csak annyira szégyelled a rendkívül alacsony IQ-d miatt, hogy inkább a tisztességes melegeken töltöd ki a mérged.

Persze csak így anonim módon, ahogy a 12-es írja, mert amúgy túl féreg vagy ahhoz, hogy ezt szemtől szembe is meg mernéd csinálni :)

2022. szept. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Az ilyen nagyképű, aluliskolázott nyomorékok miatt vagyok inkább nővel, mint férfival! Undorító vagy te válaszoló!!

(biszex vagyok)

2022. szept. 8. 13:28
 13/19 anonim ***** válasza:
65%
Ezt most nem aluliskolázott, nem bunkó, nem nagyképű férfiként rohadtul kikérem magamnak, kedves kérdező. Az, hogy valaki egy állat, még nem jelenti azt, hogy miatta mindenki mást le kell nézni.
2022. szept. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
80%

Egy kézfogás senkit sem fog zavarni


A csókkal lehetnek inkább gondok

2022. szept. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
74%
Nőből is van épp elég retardált, fogsz még csalódni, ha emiatt választasz nőket. Egyébként szerintem nem illik nagyon nyalakodni nyilvánisan, közönséges hatást kelt. Szájra puszi bele kell, hogy férjen, meg a kézfogás is, orientációtól függetlenül. Persze hülyékre mindig számítani kell.
2022. szept. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalosan (jogszabály szerint) nem tilos. Ettől még ha nem jó helyen, nem jó időben vagy még érhet atrocitás. A leszbikus kapcsolatokkal szemben egy fokkal elfogadóbbak az emberek, de ne a templom lépcsőjén csináld mise idején, vagy valami valláskárosult gyülekezet előtt mert kapni fogsz 1-2 megjegyzést. Melegként meg ne sétálj a nyócker' kivilágítatlan részein, meg ne a focihuligánok előtt csináld mert igen fájdalmas következménye tud lenni.
2022. szept. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
87%
A csókkal sincs gond..Ez nem Szaud Arábia..Londonban,Varsóban,New Yorkban sem zavart senki..Ha Magyarország a nyugat része akkor ideje lenne elfogadni hogy mások maskent szeretnek,s igen ezek után én is szájon fogom csókolni a maci pasim..Mert ugyanannyi jogom van rá mint egy hetero párnak csókolozni az utcán..Ez még nem megbotránkoztatás.
2022. szept. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
25%
Meleg roma vagyok,Ózdon sosem ért semmi inzultus..A romák pàr dologban liberalisabbak mint pár fehér horthysta magyar.
2022. szept. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

én a múltkor este a félig kihalt utcán csókoltam meg a barátnőmet, nem nyelves csak sima, de kettő volt, és tartott elég sokáig ahhoz, hogy ha valaki belénk akart volna kötni, akkoe belénk kötött volna

(ez egy vérfideszes városi szombat esti történet)

2022. szept. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!