Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire illik, nem illik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire illik, nem illik vagy szokás nyilvánosan csókolózni?

Figyelt kérdés

Beszéltünk erről a barátommal, és nekem valahogy nem kényelmes nyilvános helyen csókolózni, esetleg ha biztos nem lát senki (például egy külvárosi park hétköznap este), egy-egy szájra puszi elköszönéskor még persze belefér, illetve az összetartozásunkat ki lehet fejezni pl kézen fogva sétálással is. Ő viszont nagyon szeretné és igényli is sokszor az olyan típusú szenvedélyes csókot, ami kb előjátéknak is elmehetne. Ezt én csak lakásban, kettesben érzem komfortosnak (nem lakunk még együtt).

Ti hogy vagytok ezzel? Vagy megállapodás a párotokkal? Kívülről nézve mi fér bele mi nem?

22N 26F


2021. jún. 12. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ízléstelen. Mi is csak akkor csókolózunk a férjemmel, ha kettesben vagyunk. De még tini koromban sem smárolgattam nyilvánosan mindenki előtt. De majd biztos lesz, aki lepontoz ezért.
2021. jún. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

En nagyon szeretnek majd egyszer csokolozni a jovobeli pasimmal abban a percben, amint leszallok a vonatrol.

De en is gondoltam mar ra,hogy a mi korunkban ez visszatetszo lehet, nem 18 evesek vagyunk. Mi ezt mar nem csinalhatjuk.

50/N

2021. jún. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Belefer, semmi nincs benne.
2021. jún. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

De ahogy ismerem magam, engem nem fog erdekelni semmi

50/N

2021. jún. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem szexben olyat kell csinalni, ami mindket felnek tetszik

50/N

Szoval akkor ne csokolozzatok, csak otthon!

2021. jún. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes. Szinte az összes exemmel ugyanabban a parkban randiztunk gyakran és ott 20 on éves koromban természetes volt a csók. Ellenben ha ma arra sétálok furának tartom,hogy mindenki nyalja falja egymást.

Ránk erőltet a társadalom akaratlanúl is egy bizonyos viselkedés normát. Pedig lehet jobb volna ilyen téren örök fiatalnak maradni.

2021. jún. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vannak azok a helyek, szituációk ahol okés a csók es vannak ahol nem.

Na meg persze az sem mindegy hogy milyen. Csók alatt most nem a szajrapuszira gondolok.

A nagyon nagyon vad, nagyon látványos smárolás tenyleg csak privátin, lakás, kocsi stb.


De van az a romantikus csók ami szerintem egy parkban, egy téren (ahol jól eloszlik az embertömeg), egy kocsmában, egy teraszon stb belefér.


Itt szerintem az is befolyásoló hogy mennyire tömött a hely.

Én speciel zavarónak találom ha valakik buszmegállóban, buszon, mozgólépcsőn, stb előttem/mögöttem falják egymást és hallani a cuppogást.


De ha pl ültök egy folyóparton ahol azért mások is vannak, de mégsincsenek az emberek annyira egymás közelében, ott szerintem nincs vele gond.

2021. jún. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
29%

A vad csókolózás, egy fiatal 15-60-ig párnak, közterületen elnézhető, méltányolható. Főleg érthető akkor ha nincs saját lakása egyiknek sem! De célszerű egy eldugott helyen tenni.

A fiúd valúszínűleg feltűnési viszketegségben szenved, és így akarja a világ tudtára adni hogy mekkora jó csaja van! Egyben kompromittálni téged, mert a férfiak legtöbbje nem kezd azzal, akit lát csókolózni egy másik sráccal. Ezzel tulajdonképpen megbélyegez! (prostituál?)

2021. jún. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen... ha az emeber szerelmes, akkor nem érdekli, hogy mit gondolnak a közelében levők. De tény, hogy rövedebb csőrözés meg talán belefér, de azon felül azért már irritáló, és tényleg a „menjetek szobára” felkiáltás hangzik el az emberek fejében. Én be is szoktam.szólni rá. Pedig én is ilyen vagyk szerelmesen 😃
2021. jún. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!