Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Azok akik szerint a melegeknek...

Azok akik szerint a melegeknek joguk van nyilvánosan csókolózni ezzel is rendben vannak?

Figyelt kérdés

[link]

Hiszen bár a többségnek nem tetszik amit csinálnak (ugyanúgy ahogy a csókolózó melegek sem) ugyanúgy nem ártanak senkinek ezzel.

Rájuk is bunkóság lenne rászólni hogy a négy fal között csinálják ezt?



2020. jún. 15. 10:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ha meleg ha hetero pár az utcán csak módjával kéne csinálni. Engem a heterok is idegesítenek ha túl intenzíven nyalják, falják egymást. (persze lehet csak irigy vagyok :D )
2020. jún. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 LazyJones ***** válasza:
87%
A melegek, még a csókolózó melegek is, emberként viselkednek. Ezek itt a videón, nem. Bár igazából tojok rá, ha nekik jó, engem nem zavar.
2020. jún. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Én nem értem, egy világjárvány közepén és a válság küszöbén miért van ennyi melegekkel kapcsolatos kérdés.

Magyarországon annyira jól működik minden, hogy a legfontosabb jelenleg az, hogy mi lesz a melegekkel?

Én heteró vagyok, de kismillió dolgot tudnék írni ami jobban zavar a melegeknél, kezdjük az aluljáróban kéregető-zaklató hajléktalanokkal.

2020. jún. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Ezek a dolgok inkább a hálószobába valók. Amúgy szerintem hetero részről is visszataszító, ha nyalják-falják egymást mindenki előtt. Egy kisebb csók vagy szájrapuszi viszont nem kéne zavarjon senkit, függetlenül attól hogy hetero vagy meleg párról van szó.
2020. jún. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Ez egy TikTok videó, amivel mindent el is mondtam. Vagy ennyire újdonság, hogy az emberek, már 5 mp hírnévért bohócot csinálnak magukból?
2020. jún. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
26%
A régi elveket vissza kéne hozni, hogy se a melegek, se a heterók ne csókolózzanak nyilvánosság előtt. Lehet, hogy a csókolózó párocskák élveznek smárolni az utcán, de a körülöttük állókat zavarja, hogy nyalják-falják egymást. A b* felvonulásokat is be kéne tiltani (ahogy minden botrányos felvonulást). Természetesen a b* éppen úgy dughatnak bárkivel akivel csak akarnak.
2020. jún. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
Joguk van mindenkinek kiélnie a szexualitását az utcán, úgyhogy én szurkolok, hogy minden szexuális kisebbség egyenlő jogot kapjon. Én kakafétises vagyok, és alig várom, hogy az utca közepére szarjak.
2020. jún. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%
Én teljes mértékben elítélem a videóban szereplő férfit. Szerintem be kéne tiltani, hogy egy férfi kutyának tekinthesse bármely nőt.
2020. jún. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Ami az emberek többségét irritálja, annak a nyilvános művelését büntetni kellene. Ezt is és a búzák smárolását is.
2020. jún. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar, ha őt nem zavarja, hogy azon a retek padlón, amin az emberek sáros/szaros/poros cipővel járnak, csúszik-mászik és a másikat sem zavarja, hogy majd ezzel a retkes kézzel fogja meg a farkát. Az ő bajuk.


A csókolózás engem is zavar, de pl. melegként nekem nem lenne rossz, ha moziban, parkban, kávézóban összebújásért vagy kézfogásért beszólnának.

2020. jún. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!