Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A leszbikusok szokták kelletni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leszbikusok szokták kelletni magukat a férfiaknak?

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogy csak kíváncsiságból szokták-e kelletni magukat. Nem akarnának semmit mert ugye leszbik csak kíváncsiak,hogy a férfiak rájuk kattannak-e esetleg azért hogy hülyét csináljanak belőlük.


Elő szokott ilyen fordulni?



2022. jún. 12. 21:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
14%
Igen, vannak ilyenek
2022. jún. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
94%
nem hiszem, kérdező, hiszen utána mindkettőjüknek csak kellemetlenség a lekoppintás. bár ki tudja, amit egy lány nem tenne meg, az a másiknak bizarr mód elfogadható és bevethető
2022. jún. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
88%
Te kelletnéd magad egy melegnek? Na pont ennyire flörtölnek a leszbikusok a férfiakkal. Aki igen, az nem leszbikus hanem biszex (ettől még az elismerés mindkét nemtől jól esik - amíg nem tolják túl a "hódolók" - de kelletni nem fogják magukat).
2022. jún. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
74%

Ha az 1-es igaz, akkor tényleg undorító, de az a nagy büdös helyzet, hogy vannak ilyen gátlástalan nők, akikben semmi tartás nincs és mindenkinek tárogatnak.

Van amúgy olyan leszbikus, akinek sosem kellene pasi, de neki is jó, ha pasitól kap visszajelzést, mint ahogy állítólag a nőknek is a legnagyobb elismerés egy másik nő elismerése, akkor is, ha heteroszexuális nőkről van szó. Én tudok olyan kevés önbizalommal rendelkező nőről, aki szereti néha kelletni magát, mindenféle érzelem vagy szexuális vonzalom nélkül, mert a nőiességének, hiúságának jót tesz. Egy kedves hetero barátnőm nekem is kelleti magát, pedig hozzá nem tudna érni egy nőhöz sem úgy. Ugyanaz.

2022. jún. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
83%
Isten meg a ments xd roppant kellemetlenül érzem magam akárhányszor egy pasi tudtomra adja hogy bejövök neki, nem csinalnek semmi olyat direkt
2022. jún. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
87%
Van ilyen. Volt már dolgom olyan nővel, aki folyton visszajelzésre acsingózott, lényegében mindegy volt, hogy pasi vagy nő. Élvezte, ha megnézték az utcán, ha visszafordultak utána, szerintem ez ilyenkor dobott az önbizalmán.
2022. jún. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

1.A leszbikusokból általában férfuasabb személyiségjegyekkek rendelkeznek, a kacérkodás meg ugye nőies dolog.

2.A leszbikusok általában slampos, férfias kinézetűek, így a férfiaknak eszŕbe sem jutna megnézni őket.

2022. jún. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
81%
én ha el akarok vmit érni és manipulálnom kell, akkor megoldom. én író vagyok, és volt egy srác akivel nem árt jó kapcsolatot ápolnom mert oda is szokott írni ahol én is tervezek, és persze hogy kicsit rákacsintottam, tudtam hogy a seggemet nézi amikor megyek a lépcsőn akkor kicsit illegettem magam, és utána is megölelgettem hogy visszautasítottam. ha vonzónak talál meg rajong értem, akkor bármiben fog úgyis segíteni. ez mondjuk egy kicsit machiavellista megoldás :D
2022. jún. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
65%
nem, alapvetően nem, de nyilván jól esik egy-két jó szó vagy visszajelzés. ettől függetlenül ugyanúgy nem akarnék tőle semmit.
2022. jún. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!