Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit csináljak , hogy el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak , hogy el tudjam nyomni magamban a lányok iránti vágyam?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok eddig egy fiúval voltam kapcsoltam , de nem tudtam bele szeretni, pedig minden téren rendes, jó fej volt.

2022. ápr. 17. 20:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne nyomd el, nincs benne semmi szégyellnivaló, ezt csak a társadalom próbálja ránk erőltetni. Ha elfogadod magad, az hósszú folyamat, minimum hónapok de lehet évek is, viszont minél jobban elfogadod magad annál jobb lesz, felszabadult leszel és nem lesz rajtad folyamatos nyomasztó érzés.

Nem véletlenül nem működik a conversion therapy, mivel az, hogy kihez vonzódsz nem választás kérdése, ahogy a heterók se tudnak meleggé változni, úgy te se tudsz ezen változtatni, csak azon, hogy hogy viszonyulsz hozzá.

2022. ápr. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

ne tedd magad tönkre! ne nyomd el a vágyaid, érzéseid!

Most lepontozhattok, de pont ezért volna szükség a szeretett kormányunk által elnyomott "LMBTQ propagandára", hogy hasonló kérdés fel se merüljön senkiben.Felismerjék és felmerjék vállalni az emberek a nem identitásukat, szexuális beállítottságukat és ne szégyenként éljék meg azt.Nem mindenki születik heteronak.

2022. ápr. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!