Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mostanában lánnyal való...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Noemi2000 kérdése:

Mostanában lánnyal való erotikus álmaim vannak. Leszbikus lennék vagy csak kiváncsiság??

Figyelt kérdés
Van barátom egy ideje jól is müködik mégis rendszeresen azt álmodom hogy másik lánnyal szexelek. Egyre jobban izgat a dolog ha rá gondolok. Van olyan más is aki igy járt? Noémi
2021. dec. 29. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon maximum is biszex lehetsz
2021. dec. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Jelenleg én is abban a fázisban vagyok mint te. Videóban is inkább lányokat szoktam nézni. Sőt azt hiszem a kíváncsiság bele is vinne egy ilyen kalandba. De a pasik is tetszenek. Szóval azt hiszem én biszex vagyok. 20L
2021. dec. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
Én meg versenyautókkal. Akkor most versenyző vagyok?
2021. dec. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan így kezdtem el anno, aztán kipróbáltam egy barátnőmmel és rákaptam :)

25/L (bi)

2021. dec. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!