Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van mostanában ennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van mostanában ennyi kiváncsi heteró/biszex férfi, illetve fiú?

Figyelt kérdés

2013. szept. 3. 17:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
KÍVÁNCSI HETERÓ NINCS! Ennyire nehéz megérteni?
2013. szept. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Szerintem van, de ezen ne vesszünk össze:)
2013. szept. 3. 17:50
 3/19 anonim ***** válasza:
mert már nagyon unom az udvarlást. biblia méretű szöveget kell leadni egy nőnek, hogy legyen is valami.
2013. szept. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

csak 1kérdés akkor,nem a vita miatt.

Ha szerinted van akkor mégis mi külömbőzteti meg a heterót a bi/melegtől?

2013. szept. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Az, hogy melyik nemmel van komoly kapcsolata.
2013. szept. 3. 18:12
 6/19 anonim ***** válasza:
A nők miatt van! Olyan magasságokba emelkednek az igényeik, amiket halandó magyar minimálbér környékén tengődő pasi egyszerűen nem tud teljesíteni. Bunkók a nők, kihasználják a normális pasit. A másik fele, meg a férfiak, amiért az egekbe emelik őket. Hány és hány olyan esetet látni minden nap, amikor csak azért mert ő mondjuk egy jó testű, szép csaj, előnyökben részesül, mint bárki más. Engem rohadtul idegesít ez. Tudom, hogy jópár csaj, most le fog hurrogni és azt is tudom, hogy van normális lány -bár én még nem találkoztam vele-, de 80%-ban ezt látom a környezetemben is.
2013. szept. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

azért nem hiszem h ilyen egyszerű lenne.

Nem hiszem h a meleg csak akkor meleg ha pasival van együtt. Sztem az is meleg már aki cidázik vagy épp őt cidázzák. Mégha csak 1alkalommal is.

2013. szept. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
a komoly kapcsolatnak semmi koze ahhoz hogy ki hetero es ki mas
2013. szept. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Hát azért van, hidd el, ha egy 10 csajtól azt kérnéd, hogy análisan elégítsen ki, 6 visszautasítana és elküldene a francba. De, ha nekik van bármilyen perverziójuk, azt a pasinak el kell fogadni.
2013. szept. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Mennyi mizogén ember verődött itt össze:)


Nem adom fel... : Ha egyszer berúgsz alkoholista leszel?

2013. szept. 3. 18:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!