Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus vagy biszex lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus vagy biszex lányok azért nem vállalnak hosszútávú, komoly kapcsolatot, mert végül úgyis megalkusznak egy férfi mellett?

Figyelt kérdés

Mint mindig, most is tisztelet a kivételnek.

De leszbikusként (23/L) eddig olyan lányokba futottam bele, akikkel csak összejárni lehetett, hosszú távra tervezni nem. Ez azért van, mert legtöbben nem látják, hogyan működhetne ilyen párkapcsolat is úgy, mint a széleskörben elfogadott heteró? (pl. családnak való megfelelés, társadalmi stigma szempontjából)

Ilyen gátlásokra tudok gondolni mert abszurdnak tűnik a másik véglet, miszerint a legtöbb leszbi/bi is rendelkezik valamilyen érzelmi defekttel és azért nem tud normálisan kötődni egy másik lányhoz.

Azt tapasztalom, a biszex lányok végül inkább férfi mellett horgonyoznak le, hébe-hóba keresve egy hármas lehetőségét. A leszbikusok pedig szólóban nyomják egyéjszakásokra ruccanva ki.

Remélem nem bántok meg ezzel senkit, csak pillanatnyilag nem tudok mit kezdeni ezzel az állapottal. Kíváncsi lennék, ti mit tapasztaltok ilyen téren.


2021. okt. 4. 21:58
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

#10, ácsi, most csak kihasználtam hogy minden pártalálási keserűségemet kiírhatom ide anonim. Ilyen koncentráltan ki ember lányára borítanám ezt rá szerinted?

Ha foggal-körömmel nem is akaszkodok valakibe, csak felvetettem már, hogy továbbgondolhatnánk a dolgot a testi szükségletek alkalmi kielégítésén. Vagy háromszor, azoknak, akikben feltételezhető volt a hajlandóság. Nem volt erőltetve tovább semmi mert vagy a bizonytalanság vagy a "csak a tested kell" érződött rajtuk.

Az átmeneti megkeseredettségem tehát hiába vennéd valami önző rámenőségnek.

2021. okt. 5. 20:42
 12/13 anonim ***** válasza:

Sokan csak próbálkoznak, kísérleteznek, nem tudják mit akarnak.

Főleg fiatalabb korban, pláne a lányoknál nagyon bezavarnak a hormonok.

Fiatalabb korban én is pont így voltam, néha szinte biztos voltam az érzéseimben, de amikor már rendszeressé, állandóvá vált minden, rájöttem, hogy ez nekem nem kell. :(

2021. okt. 7. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én mindig fix kapcsit kerestem,először fiúkkal/férfiakkal.

Aztán amikor kiderült és "baszokmindekire és mindenre" állapot is megvolt 1ejszakásokat nem számitva akkor megint fixet lánnyal.

Szerintem ha szabadgondolkodású vagy és tényleg eltudod engedni az elvárásokat és így keresel ilyen társat akkor nem maradsz egyedül és nem kell kényszerférjet keresni akinek szintén rossz lenne a helyzet.

2022. jún. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!