Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok, hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok, hogyan képzelitek el magatokat egy hosszútávú kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ha jelenleg nincs párotok, de szeretnétek kapcsolatban lenni, milyennek képzelitek el azt? Milyen célok, elképzelések vannak? Mit vártok egy kapcsolattól?

Én is a nőket szeretem és mostanában elkezdett foglalkoztatni ez a téma.



2021. márc. 8. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Tök fura, de nem is olyan könnyű erre rávágni a választ. :)

Ez valójában intimebb (nem szexuális értelemben) kérdés, mint ahogy hangzik. ;)

2021. márc. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak sodródnék az árral. Nem igazán tervezgetnék.
2021. márc. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

1 éven belül összeköltözés egy közösen megegyezett városban. Először albiban, aztán egy közösen vásárolt házban. Gyereket még nem tudom, hogy szeretnék-e. De legyen rá mindenképp nyitott :) Elvárom, hogy:

-hűséges legyen (persze ez oda-vissza megy)

-a tenyerén hordozzon, legyen figyelmes, cserébe én is elhalmozom a ragaszkodásommal és a gondoskodásommal

-egymás támaszai legyünk a bajban (legyen az lelki/testi)

-passzoljunk az ágyban (szeresse a BDSM-et)

-ne féljen az érzelmektől, az elköteleződéstől, inkább érzelmi beállítottságú legyen, merje kimutatni őket, legyen szenvedélyes

-lehessen vele filozofálgatni is akármiről, legyen saját véleménye,legyen intelligens

-szeresse a társaságot, ne legyen magánakvaló (mert az én vagyok😁),legyen barátságos,nyitott, őszinte.

-legyen jogsija (nekem is lesz), szeressen kirándulni, utazgatni

-ne legyen sértődékeny


Dióhéjban ennyi. Hm, vajon mennyire magasak az igényeim?

2021. márc. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem még nem volt,és 19 vagyok,szóval még annyira nagyon komoly tervekkel nem szeretnék majd belevágni,hanem átélni magát az érzést,és a jelenben a jövőbeli társamat is segíteni,és magát a jelent megélni. Ebből gondolom,ha tényleg egymás másik felei leszünk,ha csak egy jó ideig is akkor már lehet tervezni,de nálam minden ott csesződik el,hogy túlgondolom a dolgokat,úgy hogy emiatt is nem terveznék,csak úsznék az árral.

Na meg az összeköltözés a nagy álom persze,azt mindenképp szeretném megugrani majd a megfelelő emberrel😊


Egy kapcsolattól pedig azt várom,hogy mindenképp legyen felemelő,tehát ne húzzon le. Nekem szükségem lesz olyanra,aki még jobb emberré tesz engem is,tényleg oda-vissza menjen a dolog,és teljesen önmagunkat tudjuk adni egymásnak (ez is fontos nekem,mert inkább elzárkózom ha érzelmekről vagy bármi ilyen magán dologról van szó),és mindent elmondani a másiknak,amit másoknak nem mondanánk. Na szóval megtapasztalni azt,amit eddig nem tudtam,bízni valakiben 100%osan,megismertetni az igazi énemet valakivel.

2021. márc. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mondjuk már alakul.


Évek óta együtt élünk, esküvő is tervben van, már csak egy cica hiányzik.

2021. márc. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2021. márc. 10. 23:04
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk semmi sem volt tervezett, csak alakultak a dolgok. Volt elképzelésem, hogy egy hosszútávú tényleg komoly kapcsolatban mik lennének az elvárásaim és persze meg volt a fejemben egy fajta elképzelés hogy szerintem mi és hogy lenne működőképes, de aztán végül nem lett úgy. Persze nem bánom, igazából egy hónapja voltunk együtt amikor döntenünk kellett az összeköltözésről, mert a páromat kirakták az albiból nekem meg már borsódzott a hátam a lakótársamtól. Nem sokat hezitáltunk, hisz lakva ismerszik meg az ember lánya és valahogy mindig is éreztük, hogy köztünk valahogy minden különleges és más mint a megszokott. Jómagam nagyon rigolyásnak tartom magam és vannak szokásaim amikhez ragaszkodom, nehezen adok le belőlük, mégis úgy érzem hogy szinte zökkenőmentesen összecsiszolódtunk anélkül hogy bármelyikőnknek is komoly áldozatot kellett volna hoznia.
2021. márc. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!