Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit gondoltok a (az azonos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a (az azonos nemhez vonzódó) kapcsolatfüggő lányokról?

Figyelt kérdés

Nyilván szerintem itt lányok hülyítéséről van szó. Engem nagyon fel tud idegesíteni,mármint elengedem,de ilyennel össze nem jönnék,mert ki tudja mikor kamuzik. Követek egy lányt,érdekes egyébként,teljesen depressziós,folyamatosan van valaki,akkor is kiszokta rakni a depis dolgait,amint véget ér egy kapcsolata (persze mutogatja instán,amint van valakije),akkor meg idézetekkel,videókkal jelzi,hogy milyen sz@r volt az exe,akár amikor van valakivel,akkor is simán még az előzővel törődik ilyen szinten. (Mert ugye hamar talál,nem tudom hogyan,amikor látják mit csinál) Nem ő sajnos az egyetlen a világon,aki ilyen,de ő erre részemről a legjobb példa. (Heteróból is ismertem,ő azt mondta,hogy nem tud egyedül lenni,mert magányos,ezért csinálja ezt)

Nálam ez a folytonos szerelem,ami ugy gondolom nem valós=elhitetés azokkal a lányokkal,és levezeti rajtuk ezt a depressziót az ilyen,mert nem bír időt szakítani önmaga lelki rendezésére és ezt mások szívják igazából meg. Meg önmagával is elhiteti.


Nektek mi a véleményetek,személyes tapasztalatotok? Egyetértetek ezzel,hogy ez igazából egy undorító dolog?


2021. szept. 25. 14:43
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Undorítónak nem mondanám, inkább baromi szomorú. Ezeknek a lányoknak egy szuper terápiára lenne szükségük, mert általában kötődési zavar, gyermekkori traumák állhatnak a háttérben. Gondolom még elég fiatal is ez a lány, de ha rájön magától (ilyenkor nem szabad erőltetni, hogy segítséget kérjen) akkor talán szakemberhez is ellátogat.


Tapasztalatom nekem csak az ellentétével van, annyira önálló, hogy szinte nem is voltunk kapcsolatban. Ez sem a legjobb.

2021. szept. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!