Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Idősebb nők, mennyire élhető...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb nők, mennyire élhető itthon 2 lány kapcsolata ? Minket tegnap szóltak meg az utcán.

Figyelt kérdés

El lehet menni moziba vagy vacsorázni, vagy csak egyszerűen sétálni úgy hogy fogjuk egymás kezét ?


Tegnap mentünk ki a barátnőmmel először úgy hogy fogtuk egymás kezét, én végig nagyon izgultam.

Nem csináltunk semmi kirívót, mégis akadt 2 ember aki oda szólt nekünk a villamoson hogy undorítóak vagyunk. Tudom hogy ezeket nem kéne felvennem, de én nagyon érzékeny vagyok ebből a szempontból, és most valahogy nem tudom elképzelni hogy hogyan tudnám ezt hosszútávon csinálni, én nem akarom a “4 fal között”, mert nem csak a 4 fal között szeretem a barátnőmet..


Akik hosszabb ideje élnek így, azok hova járnak el ketten ahol nyugodtan tudnak időt tölteni ? Ne adj isten megejteni egy puszit vagy csókot ?


2021. júl. 15. 11:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
78%

"Aki meg boldog, arra nagyon irigyek tudnak lenni. Nem kell hergelni a népet, a buta embereket meg végképp nem, mert csúnya vége is lehet."


Sajnos ez nagyon igaz, emiatt sem nagyon merek kitenni képet a gyerekemről a közösségi oldalas profilomra. Ezt csak azért mondom, mert tényleg nem csak a szexualitást nem érdemes felvállalni széles körben, idegenek előtt, hanem kb. semmit :D


6-os voltam.

2021. júl. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
81%
Figyelj drágám. Mindenkinek más az undorító. Nekem a leírásban említett ember az. Nem vagyunk egyformák.
2021. júl. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
88%
Agresszió ellen védekezni nagyon nehéz. Főleg, hogy némelyik egyénnél már csak attól szakad a cérna ha csunyán méznek rá. Az ilyen "kézenfogv sétál egy meleg pár és puszit ad egymásnak, már csak olaj a tűzre. Nagyon mindenhol vannak ilyen emberek sajnos. Szinte lesben állnak. Jobb diszkréten viselkedni, mégha szar is. Ez van.
2021. júl. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
75%
6os vagyok ismét. amit a 13-as ír, sajnos így van. Most amúgy is nehezebb időket élünk a válság miatt, a kormány ellenségképeket gyárt, lehetőleg minél többet. Sok embernek szűnt most meg a létbiztonsága, 20 ft-ért képesek kést mártani bárkibe. Most tényleg jobb minden normális embernek meghúznia magát, és a lehető legkisebb mértékben provokálnia ezt a csürhét.
2021. júl. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
80%
14: Ez volt a baj 1933-ban is, hogy az értelmes többség fülét-farkát behúzta, hogy nehogy "provokálja" a csürhét...pedig ezek tényleg csak az erőből értenek.
2021. júl. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
13-as vagyok. Félreértés ne essék, nem kell behuzni fülünket-farkunkat, mert szive joga bárrkinek szabadon élni. De sajnos, erre számítani lehet. Hiába nem provokáció az a puszi meg kézfogás, mégis van aki ezt annak hiszi.
2021. júl. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!