Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Idősebb nők, mennyire élhető...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb nők, mennyire élhető itthon 2 lány kapcsolata ? Minket tegnap szóltak meg az utcán.

Figyelt kérdés

El lehet menni moziba vagy vacsorázni, vagy csak egyszerűen sétálni úgy hogy fogjuk egymás kezét ?


Tegnap mentünk ki a barátnőmmel először úgy hogy fogtuk egymás kezét, én végig nagyon izgultam.

Nem csináltunk semmi kirívót, mégis akadt 2 ember aki oda szólt nekünk a villamoson hogy undorítóak vagyunk. Tudom hogy ezeket nem kéne felvennem, de én nagyon érzékeny vagyok ebből a szempontból, és most valahogy nem tudom elképzelni hogy hogyan tudnám ezt hosszútávon csinálni, én nem akarom a “4 fal között”, mert nem csak a 4 fal között szeretem a barátnőmet..


Akik hosszabb ideje élnek így, azok hova járnak el ketten ahol nyugodtan tudnak időt tölteni ? Ne adj isten megejteni egy puszit vagy csókot ?


2021. júl. 15. 11:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Egyszerűen ne vedd fel ne is nézetek arra fullba ignoráld azokat akik ilyesmit mondanak.
2021. júl. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Mi megyunm vacsizni egyutt meg neha fogjuk egymas kezet nekünk is volt aki beszólt mindehol vannak bunkok de hat ez van, minden emberbe van amit meg lehetne szólni, ne hagyd h elvegyék az önbizalmad, te is ugyanolyan értékes ember vagy mint bárki más.
2021. júl. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%

szerintem ha nem folyamatosan nyaljátok faljátok egymást, hanem diszkréten mint egy pár mutatkoztok, akár kézfogással akár a nélkül semmi gond nincs vele.

Simán hihetik, hogy barátnők vagytok pl csak.


Amúgy a társadalom, pláne vidéken de még sok pesti részen is kevésbé elfogadó ha nyelveseztek egy étteremben pl, nyilván lesznek szúrós tekintetek.

2021. júl. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Ez attól is függ, úgy gondolom, hogy vidéken, fővárosban, vagy falun laksz-e, máshogy szocializálódtak az emberek, nem mindenki toleráns. Sajnos a propaganda miatt egyes emberek nagyon szélsőségesek lettek...
2021. júl. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%

Ezeknek az embereknek mi bajuk van?

Én ha látok ilyen lányokat, egy kicsit megnézem őket és mosolygok mert aranyosak. Persze vannak perverz gondolataim mert pasi vagyok, nem tehetek róla, de nem szólok egy szót sem a csajoknak. És nem értem hogy a legtöbb pasit izgatja ha két csaj... De akkor miért szólnak nektek be? Nem jobb csendben maradni és nézni?

És bocs hogy én is bunkó vagyok, tudom hogy nem szeretitek az ilyet.

2021. júl. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%

Utolsó, hát ez az, és vannak olyan "férfi" egyedek, akik emiatt képesek bántani egy lányt, nekem sem fér a fejembe, hogy hogy képesek ilyesmire...


29/B/N

2021. júl. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Melyik városban történt?
2021. júl. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Budapesten, Jászai előtt.
2021. júl. 15. 17:27
 9/16 anonim ***** válasza:
80%
pedig az elég liberális környék, persze, akik a villamoson utaztak, jöhettek bárhonnan...
2021. júl. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%

Velünk vidéken, városban és a fővárosban is előfordult, hogy grimaszolva néztek, utánunk kiabáltak, meglöktek, nekünk jöttek direkt, mellénk érve köptek egyet a földre meg ilyenek...

Majd büszkén, magukat kihúzva tovább mentek. Nem egyszer történt.


Sokszor sétálunk kézenfogva, de nem mindig. Azért mert valaki szerelmes, nem feltétlenül kell állandóan bizonygatni, sülve főle puszilgatni egymást, egy villamosmegállónyit se engedni el a másik kezét.

Amikor ki vannak éleződve erre a témára az emberek, mostanában meg főképp.


Sok országban jártunk, de hiába a nagy elfogadás, melegházasság, ugyanolyan jogok az LMBTQ embereknek, azért mindenhol akad, hogy megnéztek, undorodtak stb.

Sohasem lesz természetes, egyenértékű (sajnos)!


El kell fogadni, hogy egy kisebbséghez tartoztok, M.o-on belül meg pláne és ennek apropóján viselkedni.

Sétáljatok, de ne kézenfogva.

Üljetek egymás mellett, de ne ölelkezve, sugdolózva, csókolózva.

Menjetek el rendezvényekre, de ne mutogassátok, hogy egy pár vagytok.

Legyetek vidámak, szórakozzatok, éljetek, dolgozzatok, a leszbikusság egy kis dolog a sok titeket érintő NAGY dolgokból.


Mint ahogyan azt sem hangoztatod melyik a kedvenc samponod vagy kajád, úgy azt sem kell, hogy meleg vagy, vagy épp hetero, ortodox zsidó vagy keresztény, vagy akárki és akármi. Mert senkit nem érdekel.

Aki meg boldog, arra nagyon irigyek tudnak lenni. Nem kell hergelni a népet, a buta embereket meg végképp nem, mert csúnya vége is lehet.

Ti jár(hat)tok sz@rabbul, ezt tapasztalatból írom.


Az más kérdés, hogy melyikőtöknek van igaza, a homokosnak vagy a homofóbnak...DE!!! Amikor folyik az orrodból a vér az utcán, elájulsz, majd nyakmerevítővel és agyrázkódással ébredsz a sürgősségin, az utolsó emléked pedig az, hogy egy csapat idióta agyba-főbe rugdosott azt üvöltve, hogy lebuktál leszbikém, amíg a rendőrség ki nem ért, csak amiatt, mert szájrapuszit adtál a párodnak, rájössz, hogy akármennyire állsz ki magadért, a párodért, a leszbikusság elfogadásáért, a meleg emberek jogaiért, a családodért, a hitedért, a bőrszinedért, az állatokért, a természetért... Vagy épp a kedvenc samponodért :) bármiért amit szeretsz, valakinek biztos szálkát szúrsz a szemébe!!!


Olyan sose lesz, hogy valaki ne kötne beléd valamiért.

Nem vagyunk egyformák, ki így, ki úgy vélekedik.

Annyit nem ér meg, hogy bántódása essen valakinek.

Úgy meg nem lehet élni, hogy lelkileg tropa vagy, mások miatt.


Tomboltam én is a PRIDE-on az elfogadásért. Évekig. Az országunk és a világ is ugyanott tart. Jó, talán máglyán nem égetnek, de sok helyen még halálbüntetés jár azért, ha valakit elkapnak, hogy meleg.

Sok bántó, lenéző, megvető, szánakozó, utálkozó ember, fizikai-lelki bántalmazás, zaklatás, kiközösítés sorolhatnám.


Coming out-olni KELL! mert nem lehet természetesen felnőni és együttélni ezzel a tudattal családokon belül sem. Sok szülő még a gondolattól is retteg. Hát még ha a gyanu felmerül, hogy esetleg meleg a gyerek.

Majd, ha ez is vacsoránál ugynaolyan téma lesz, mint a "mivoltmaaziskolábankisfiam" akkor beszélhetünk az elfogadásról, addig ne is várd.


Szóval 1-2 verés, rengeteg szitokszó, lelki nyomorgatás után, igen, mi úgy döntöttünk, hogy 4 fal közé visszük a szerelmünket, mert ott nem érhet semmiféle attrocitás.

Csak ketten, kettőnkért vagyunk.

Mindenhova eljárunk, kirándulunk sokat, bulizunk, utazunk, edzünk, tandemugrunk, gyakoroljuk a vallásunkat ami tök eltérő, hajatvasalunk, olvasunk, barátkozunk, dolgozunk, adózunk, tüntetünk pl az állatvédelemért, hobbink is ez amúgy...

Tehát ugyanolyanok vagyunk mint mások :)

Csak nem adunk okot a gyűlöletre senkinek.

Ha ehhez az kell, hogy visszafogjam magam, ne csókoljam meg a vonatról leszállva, 2 hónapja nem látva, akkor ezt teszem.

Sokáig nem tetszett ez a hozzáállás, lázadtam is, hogy mindenki egy rohadt homofób szemétláda, aki nem rajong a szerelmünkért, de ezzel csak a saját életem lett nehezebb.


Add le a terhet a válladról, látszódjatok csak haveroknak.

Hidd el, megszokod és egy viszonylag könnyebb élet vár rátok. Amiben mondjuk nem szerepel az agyonverés.Ez már egy jó dolog.


Ahogyan elvárod az emberektől, hogy fogadjanak el, úgy te is megtehetsz annyit, hogyha tudod, milyen társadalomban élsz, nem provokálod őket.

Szeretheted a párodat, attól függetlenül is, hogy nem mutogatjátok magatokat együtt. Szerelmesen.


Sajnos itt tart a világ a 21. században. Mindenki okosabb, mindenki jobban tudja, olyan politikusok szólalnak fel melegek ellen akiknek titokban minden nap bezavarják a lompost.

Olyanok, akiknek fogalma sincs a rejtőzködésről, milyen egészen óvodás korodtól a 20-as éveidig titkolni valamit, ami te vagy. Majd mikor kinyögted, életed végéig utálkozó pillantások közt élni.

Nembaj, majd megérünk arra is lassan, hogy olyan beszéljen erről, aki mondjuk át is élte és tudja miről van szó.

De hol vagyunk még ettől, ebben a "jobban teljesítő" csodaországban!?

Előbb a fizetéseket, nyugdíjakat, az eü-t, az oktatási rendszert, magát az egész magyar mentalitást kéne helyrehozni, majd azután melegkérdésezzünk.


Saját tapasztalatok alapján írt tanácsok, nyilván nem mindenki gondolja így! És nem is kell.

De nem kérek se egyetértést se ellenkezést! Köszipuszi *-*


Ha idáig eljutottál, pacsi hogy végigolvastad ;)


Egy 30-as, házas (bejegyzettélettársas >.<) leszbikus nőtől


Csáó

2021. júl. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!