Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerelmes vagyok a bérlőmbe,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a bérlőmbe, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A lakótársamról lenne szó. Egy éve adtam ki az egyik szobámat, még a járvány előtt. Az én munkahelyem megszűnt, az új meg nem fizet annyit, így jól jött/jön a plusz. A lány nagyon aranyos, kedves, okos, és szép. Konkrétan az álmom emberi bőrben. Már régóta szerelmes vagyok belé de nem mertem lépni mivel mégiscsak a bérlőm. De azt se tudom én bejövök-e neki. Egyáltalán nem utalt arra,bhogy bejönnek neki a nők de azt sem, hogy a férfiak. Nem igazán vannak barátai vagyis csak pár de azok külföldön élnek. És nagyon otthonról sem megy el, mindig vagy tanul vagy dolgozik home officeban. Ez alatt az egy év alatt nem járt senkivel ezt tudom, de nagyon erről nem szeret beszélni velem, ha felhozom akkor mindig kitér. Nem tudom mit tegyek, teljesen tanácstalan vagyok


29/N



2021. máj. 12. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem próbálj meg fizikai kontaktussal puhatolózni, ha finoman csinálod biztos nem fogja zokon venni, viszont lehet hogy te le tudsz vonni jeleket a reakcióiból. Gondolok itt arra hogy simogasd meg, persze nem egyből a fenekén, hanem mondjuk combját, nyakát. Vagy nézz a szemébe hosszabb ideig, mosolyogj rá kacér módon. Szóval kvázi flörtölj finoman. Ha elhúzódik az érintéstől, ha mondjuk morcos, akkor egyértelmű lehet.

Sok sikert!

2021. máj. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktatok együtt csinálni dolgokat?

Főzni, filmet nézni, borozgatni. Ahogy leírtad még csak baráti kapcsolatod sem nagyon van vele. Bármennyire is visszahúzódó, egy lakásban éltek, számtalan lehetőséged van beszélgetni vele. Találd meg azt a témát, ami őt is érdekli, és nem a magánélete! Aztán, ha már átbeszélgettétek a cicákat, vagy az art decot, kezdhetsz beszélni a te magánéletedről, exek, csalódások, szép emlékek, hátha lesz valami kapcsolódási pontja.

Arra azért számíts, hogy nagyobb eséllyel hetero, mint nem, próbáld inkább más felé, akiben látsz nyitottságot feléd terelni a gondolataidat.

2021. máj. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Ő tudja hogy te a nőkhöz (is) vonzódsz?
2021. máj. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugy van baratkozz vele jobban ossze. Borozzatok egyet, nezzetek filmet nevessetek sokat.

Aztan ha ugy erzed eljott az ido, aki nyiltan el is mondhatnad neki h neked amugy a lanyok jonnek be, es van egy idealod, ami pont o. Aztan o majd eldonti szeretne is tőled valamit. Csak rajta áll majd.

2021. máj. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Olyanrol ne beszelj vele amirol nem szeret beszelni.

Az nagyon negativ iranyba viszi a dolgokat.


En megprobalnam a kozos hangot megtalalni vele. Akar egy kozos film nezes, iszogatas, tarsasjatek vagy barmi. Vagy megkerdezed nincs e kedve elmenni veled vasarolni stb.


Ha baratibb a viszony akkor o is jobban megnyilik majd neked.

Onnan egyszerubb.


Hirtelen vadidegennek en sem teregetem ki a maganeletemet es multamat :)

2021. máj. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Na mi lett?
2021. jún. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!