Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Honnan tudjam, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam, hogy egy lányért csak rajongok vagy szerelmet érzek iránta szintén lányként, mi a különbség?

Figyelt kérdés

#szerelem, rajongás
2021. febr. 8. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Onnan, hogy ha szerelmes leszel, meg sem fordul majd a fejedben ez a kérdés. Lányként, fiúként, akármiként. Ez egy hetero férfi válasza.
2021. febr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom, hogy egész biztosan érezni fogod ezt.:)

Ha szerelmes vagy akár az életedet is eltudnád vele képzelni és vonzalmat érzel iránta. Ha valaki iránt csak rajongsz, akkor ezek az érzelmek szerintem kimaradnak.(legyen szó közös jövő elképzeléséről, vagy szexuális vonzalomról)

2021. febr. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

A rajongás, idealizálás általában összefonódik a szerelemmel csajok esetében.


Ha mondjuk meg akarod csókolni, elpirulsz a közelében, akkor ez nem csak rajongás

2021. febr. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
20%
Ha pl.egy jóképü és rendes pasival látnád akkor nem lennél féltékeny, hanem örülnél a boldogságának. Az egészséges rajongás.
2021. febr. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Ne izgulj! Nincs értelme. Ha úgy érzed, hogy a hölgyet meg szeretnéd csókolni, és van rá lehetőséged(magyarul olyan a helyzet és a másik is szeretné), akkor próbáld ki. Ha élvezed a másik közelségét, akkor az érdeklődési körödbe a lányok (is) tartoznak. 19/l/l
2021. febr. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
honnan tudhatom hogy van esélyem? :O
2021. febr. 8. 21:53
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

Feltetted a százpontos kérdést. Most a többiek majd jönnek a "melegradarral" meg a többi olyan lehetőséggel, ami nem annyira megbízható (szerintem.) Most mondhatnám azt is, hogy kérdezd meg (mikor nem tudtam, hogy van-e a hölgynél esélyem, ezt tettem), mert ez az egyetlen olyan biztos lehetőség, amiből kiderül, hogy a másik mit akar, vagy ha hazudik, akkor annak is megvan az oka, és egy olyan emberrel kezdeni, aki ilyesmiben hazudik...Nem vezet semmi jóra. A megkérdezés rengeteg negatív lehetőséggel is kecsegtet (ha jó barátod, el is veszítheted/ha nem annyira ismered még, akkor kitudódhat a suliban egy olyan dolog, ami még nem is bizonyos stb), úgyhogy ha lépni akarsz, mérlegelned kell, mit tudsz esetleg feláldozni.... Másik opció, hogy várod, hogy a másik lépjen, de ez ilyen kutya vacsorája...


#5-ös voltam

2021. febr. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt szerintem egyféle këppen tudja meg az ember. Meg kell kérdezni.
2021. febr. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig az segít,hogy nem beszélek az adott személlyel egy ideig,és ha hiányzik,reggel elsőre eszembe jut,sokat agyalok rajta,aggódok (!) és nem az van,hogy eszembe sem jut,lesz@rom és már azt érzem beszélnék vele,akkor tuti,hogy valami érzelmi folyamat belül elkezdődött. Mondjuk én szerelmes nem voltam még,mert az ismerkedések nem húzódtak el,de az tuti,hogy az ilyen már nem csak rajongás,mert a személyisége elkezd megfogni. A rajongásnál meg nincs mindig a fejedben szerintem,az ilyen felületes dolog. (Később meg szerelemnél szerintem ugyanúgy ugye előjön csak az már egy mélyebb folyamat)
2021. febr. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!