Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Együtt aludtunk és csók is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt aludtunk és csók is volt, leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés

Atmentem egy uj baratnomhoz aludni, sutni, borozni, zenet hallgatni.

Nagyon jol szorakoztunk es mivel nagy ágya van ugy döntöttünk ott alszunk.


De valahohy sehogy se tudtunk elaludni es elkezdtunk csokolozni, meg sose csokoloztam lannyal olyan puha meg gyenge volt ferfiakhoz kepest. Megerintettuk egymas mellet es a felhuzott térdevel a lábaim kozott is izgatott ahogy mozogtam.

Olyan nedves lettem, higy elszégyelltem magam, nem tudtam mit csináljak hogyan kell lánnyal szexelni meg normális -e ez..

kimentem a mosdoba megmostam magam lent es vegul a nappaliban aludtam. Azota nem beszeltunk.

Ennek 5 éve.

(Akkor 18)


2021. ápr. 29. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Ezen öt éve gondolkodsz?


Adj még neki vagy hetet és majd kiderül, mire 30 leszel:-)

2021. ápr. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Megijedtél, kérdés hogy a helyzettől, vagy inkább a csajtól?
2021. ápr. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Kettes!


Öt év alatt eltelt több mint 1800 nap. Ez meg szerinted azóta otthon ül és gondolkodik meg ijedezik?:-)


Ez egy burkolt hirdetés.


Az egyes

2021. ápr. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó és azóta nem voltal pasival sem? :D
2021. ápr. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha volt is, azzal fog becsajozni, hogy unja a répát?
2021. ápr. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Voltál azóta pasival, fel tudsz rájuk izgulni? Igen? Akkor már eleve nem lehetsz leszbikus max. biszex. Ha így történt, megtörtént, valószínűleg bujkál benned egy enyhe biszex hajlam és akkor mi van??? Mintha elszámolással tartoznál a vágyaidról bárkinek is.
2021. ápr. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Felizgulok ferfiakra de csak az elso par alkalommal, utana megunom
2021. ápr. 29. 22:45
 8/9 anonim ***** válasza:
59%

Na, ehen-e, itt van.


az egyes-hármas-ötös


Cicafül, arra nem gondoltál, hogy te magad vagy rohadt szürke és unalmas személyiség?

2021. ápr. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Elvettél 25màsodpercet az életemből ezzel a szöveggel! Miért a végére írtad, hogy ez mikor volt?

5 éve

2021. ápr. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!