Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Honnan tudom hogy leszbikus,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogy leszbikus, biszex vagyok?

Figyelt kérdés
Egyre jobban nem tudom elképzeln magam fiuval sehogy, se csak hogy járunk, vagy akár ágyban, inkább lányokról fantáziálok, de el akarom folytani magamban az érzést, mert biztos csak a "hormonok", de ugy érzem hogy ez több, de tudom eldönteni, hogy most ez tényleg csak egy fellángolás, de már nagyon sok ideje bennem van, hogy másokhoz vonzódom, de nem akarom ezt igy leszögezni, mert eleve a környezetem nem fogadná el szerintem. hogy lehet tényleg eldönteni, hogy kihez vonzódom?
2021. ápr. 29. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem te döntöd el.
2021. ápr. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
24%
A jelek alapján lehet eldönteni. Nálad a jelek azt mutatják, hogy nagy valószínűséggel leszbikus vagy. Ha nagyon fiatal vagy, ez még változhat.
2021. ápr. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
79%
Ezen nem szabad ennyit töprengeni. Ha nem vagy biztos magadban, akkor csak járj nyitott szemmel, és hagyd, hadd alakuljon minden magától. Ki fog derülni, hogy fiú vagy lány lesz-e aki mellett kikötsz. Maradj nyitott és életvidám, a többi jön magától. Amúgy ha lányokról fantáziálsz vagy vágysz rájuk, akkor minimum biszex hajlam van benned, de akkor sincs amúgy meg semmi. Így szép az élet :)
2021. ápr. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!