Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hátrány ez az infó ismerkedésn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hátrány ez az infó ismerkedésnél? Mennyire próbálkoznázok valakinél ilyen esetben?

Figyelt kérdés

(Valószínűleg senki nem leszbikus ebben a sztoriban, de inkább ideillett, mert mind a ketten lányok vagyunk)


Én 18 éves vagyok. Elkezdtem ismerkedni egy 20 év körüli lánnyal, nem tudom, hogy leszbikus-e vagy biszexuális.(Valószínűleg az utóbbi, legalábbis azt vettem ki abból a sztoriból, hogy ő amúgy hogy is vette észre ezt) Azt tudom biztosan, hogy ő is vonzódik a lányokhoz. Beszélgettünk már komolyabb dolgokról, de annyira még nem állunk közel egymáshoz, hogy azt mondjam, hogy alakul. És hát én tudom, hogy neki már volt kapcsolata fiúval és lánnyal is.

Én biszexuálisnak érzem magam, de még senkivel nem voltam együtt, tehát se csók, se randi se semmi, se fiúval se lánnyal. Szerelmes már voltam, tetszettek is mások, többnyire(egy esetet leszámítva) lányok. Ezt ő tudja rólam már, mivel már beszéltünk ilyenekről is, lévén egyenlőre inkább barátkozós, ismerjük meg először egymást jellegű a beszélgetés. De mind a ketten úgy indultunk neki, hogy ebből lehet bármi.

Viszont nem tudom mennyire tűnik komolyanvehetőnek egy olyan személy magáról feltételezett biszexualitása, aki egyébként még nem volt senkivel. És jelenesetben én vagyok ez a személy. Ez lehet csak az én félelmem, de én a másik fél helyében erről a dologról, ami velem kapcsolatban áll fent, én azt gondolnám, hogy nem annyira érdemes próbálkozni, mert mi van ha az eddig tapasztalatlan személy rájön, hogy amúgy hetero, csak nem volt senkivel eddig, és ugye úgy tök rossz érzés lenne, hogy kialakultak az érzelmek, de nem működik egy ilyen miatt.


Nektek visszatartó infó lenne ismerkedésnél, hogy a másik fél még nem volt senkivel kapcsolatban? Gondolnátok róla, hogy csak nem biztos magában a tapasztalatlansága miatt? Kizárt dolog lenne ilyen esetben kezdeményezni? Vagy hogy kezelnétek egy ilyen esetet?


2021. ápr. 19. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna, mert én is biszex vagyok, és ezt már jóval azelőtt tudtam hogy csókolóztam, szexeltem volna bármelyik nemmel.
2021. ápr. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Egyáltalán nem tartana vissza. Amíg nem próbáltad, amúgy se tudhatod.
2021. ápr. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Fordítsuk meg: és mi van ha ez a személy leszbikus, csak még nem volt lánnyal és nem tudja?
2021. ápr. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezzel nincs baj, ne parazz hülyeségeken. Meg ne agyalj ennyit csak csinald aztan majd alakul, en is igy szoktam de nem csak ilyenba munkaba is. Csak lazán


24/L

2021. ápr. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én talán pont,hogy örülnék neki,mert én leszbikus vagyok,de nyilván felfedezésem útján volt egy kapcsolatom fiúval,meg egy alakuló szintén fiúval,de egyiksem volt szerelem,és így lánnyal semmi,és emiatt nekem pl az kicsit ijesztő,ha valaki már volt lánnyal. De így általánosságban sem hátrány szerintem,persze vannak a nagyon komolyan elemző személyiségek,akik ezt elítélik,de ha ő eleve nyitott feléd,akkor emiatt nem fog ,,dobni".😌
2021. ápr. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!