Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lehetek szerelmes tanáromba?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek szerelmes tanáromba? Ő lány és én is

Figyelt kérdés

De ő házas és már ez a dolog 3 éve tart de valamelyik órán is olyan közel hajolt hozzám hogy meg tudtam volna csókolni és a szagát nagyon szeretem de nem vagyok leszbi de ezek a dolgok valamennyire enyhültek az évek során néha fel erősödik néha nem.

De ez lehet csak rajongás?

Mert van sok érdeklődési körünk

És én példaképemnek tekintem meg barátomnak de sohasem kérdeztem tőle hogy ő benne lenne-e egy barátságban

Pl sokat szoktunk kettesben beszélgetni de sohasem merem ezt megkérdezni.



2020. dec. 19. 14:27
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Ugyan így vagyok én is és a barátnőm is oda van érte de ő ennyire nem mint én

De nekem sajnos 23 év korbulonbseg.....

De szerintem ő heteró de nem is tudom pontosan

És az a csókos sztori nagyon fura volt mert nem tudom higy mit akart vele szándékozni hogy csak véletlen jott olyan kötél vagy direkt..

Már ugyanolyan festem a körmöm mint ő nagyon szeretem a stílusát tehat nekem már ilyen egyben példakép is

2020. dec. 21. 21:51
 12/13 A kérdező kommentje:
*közel
2020. dec. 21. 21:51
 13/13 anonim ***** válasza:
Hogyan alakultak a dolgok azóta, kérdező? Lett köztetek valami?
2021. dec. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!