Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lehetek szerelmes tanáromba?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek szerelmes tanáromba? Ő lány és én is

Figyelt kérdés

De ő házas és már ez a dolog 3 éve tart de valamelyik órán is olyan közel hajolt hozzám hogy meg tudtam volna csókolni és a szagát nagyon szeretem de nem vagyok leszbi de ezek a dolgok valamennyire enyhültek az évek során néha fel erősödik néha nem.

De ez lehet csak rajongás?

Mert van sok érdeklődési körünk

És én példaképemnek tekintem meg barátomnak de sohasem kérdeztem tőle hogy ő benne lenne-e egy barátságban

Pl sokat szoktunk kettesben beszélgetni de sohasem merem ezt megkérdezni.



2020. dec. 19. 14:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
99%

Valószínű inkább csak rajongás.

Leszbi nem vagy, de biszex lehetsz.

Amúgy minden biszex leszbi lány ismerősöm volt szerelmes tanárába. :D főleg angoltanárba.

De ez csak plátói, nagyin ne éld bele magad. Egyrészt a tanárod (középsuli gondolom) másrészt házas.

2020. dec. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Anno én is belezugtam az angoltanáromba, nem érdemes beleélni magad. Élvezd, h jóban vagytok, és ennyi, ne láss bele többet.
2020. dec. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. dec. 19. 15:15
 4/13 anonim ***** válasza:
18%
Érdemes lenne inkább a tanulásra figyelni, az értelmi színvonal, a fogalmazás és az írásjelek használatának mellőzése arról árulkodik, hogy nem te vagy az osztályelső....
2020. dec. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%

ezek az angol tanárok :DDDDDDD

26LL

2020. dec. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Bocs telefonról vagyok
2020. dec. 19. 23:04
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A leírásod alapján szerintem talán inkább rajongás, mint szerelem, de lehet, hogy tévedek. Illetve valahol olvastam, hogy azok, akik nem tudják elfogadni (vagy legalábbis tagadják), hogy az azonos neműekhez (is) vonzódnak, azok hajlamosabbak a plátói szerelemre, mivel az nem valószínű, hogy beteljesül. A te esetedben nem tudom, hogy erről lehet-e szó, mivel nem ismerlek, de amúgy lehet, hogy amit írtam az hülyeség.


Egyébként én is szerelmes vagyok a(z angol) tanárnőmbe, már második éve. Eleinte csak vonzónak találtam, de az érzéseim egyre erősödtek. Azt gondoltam, hogy a távoktatás alatt enyhülni fog, de nem.

Hiába tudom, hogy mivel a tanárom, meg mert nagy a korkülönbség (közel 19 év), illetve mert valószínűleg heteroszexuális (mivel nincs férje ezért nem vagyok biztos benne, hogy heteró, de igazából mindegy is) nem lesz belőle semmi, ugyanúgy érzek...

2020. dec. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%
Én megengedem, de elég fogyatékos dolog rajongani egy társadalmilag feléd került akárkiért, például tanárért. És ugyanez, ha összekeverede ezt a szerelemmel. Kívülről akik nézik, látják, hogy nem is érted a szó jelentését.
2020. dec. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ugye hogy van valami ezekben az angol tanárnőkben? 😂

Legjobb barátnőm is biszex és én is, egymás mellett ültünk gimiben angolon, nem is tudom melyikünk volt jobban oda a tanárnőért.

Egyébként, legalább angolra mindig készültem, meg figyeltem órán. 😂

2020. dec. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy én is nyelvtanár (angol-német) iránt érzek erős vonzalmat már 4 hónapja,de ő fiatal,igaz így is 10 év különbség,és hetero😂 (Pedig lehetne vele valami mert nem középsulis tanár,de hát ez ilyen.)Ezt mondom megosztom,hogy erősítsem a csapatot,és lássuk,hogy ez tényleg mennyire fura😂
2020. dec. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!