Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért teszi ezt a barátnőm?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszi ezt a barátnőm? Hogyan segíthetnék neki?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 4 éve vagyunk (voltunk?) együtt, és róla azt kell tudni, hogy brutálisan vaskalapos, tősgyökeres konzervatív családból származik, így mióta coming out-olt azóta teljesen kitagadták, egyáltalán nem állt vele szóba senki a családjából. De ettől függetlenül jól elvoltunk és igyekeztünk kiállni a másság elfogadása mellett. A gondok ott kezdődtek, hogy október végén a párom nagyapja, akihez nagyon közel állt gyerekkorában meghalt, de nekünk senki nem szólt róla. Mire megtudtuk már a temetés is több mint egy hete megvolt, illetve egy nagyobb összegű örökség körül is kavarás volt. Szóval a párom találkozót kért az anyjától, hogy mindezt számonkérje és megbeszéljék. Az anyja belement, de én nem mehettem a párommal.


És ezután a találkozó után kezdődtek köztünk a problémák. Már furcsán jött haza, egész nap furcsán viselkedett,távolságtartó volt, nem akart beszélni róla, hogy mi volt az anyjával. Másnap pedig közölte, hogy gondolkodásra van szüksége, ezért kis időre külön költözik...Csak így ilyen hirtelen, mikor előtte 2 nappal még boldog pár voltunk. Párszor beszéltünk telefonon, de csak annyit mondott, hogy gondolkodnia kell az egész életéről. Aztán mikor nem voltam otthon, minden cuccát elvitte itthonról, ténylegesen elköltözött, napokig nem értem el. Végül pedig megírta, hogy ő ezentúl változtatni akar, "erkölcsös" életet akar élni.Az anyja azt mondta neki, hogy ha megszakít minden kapcsolatot az lmbt propagandával és távol tartja magát a közösségünktől, akkor visszailleszkedhet a családba, és részt vehet a családi életben . Ő pedig ezért "normális" életet akar élni, vagyis soha többet nem akar látni engem.Nem hallgatott meg semmilyen észérvet. Törölte magát a közös képeinkkel, mindennel együtt Kamu profillal viszont találtam megtaláltam az új profilját, ahonnan én is és minden közös ismerősünk le vagyunk tiltva. De ahányszor csak írok neki mindig az anyja vagy a nővére válaszol, válogatott sértésekkel és alázásokkal fűszerezve. Nem is értem hogy tud szeretni ilyen gonosz,rosszindulatú némbereket.Bejegyzett élettársak voltunk, amit fel fog bontani.Egy LMBT-tèmákkal foglalkozó blogot is szerettünk volna elindítani, ennek a komplett anyagát törölte a gépünkről. Mindezt a begyöpösödött, bigott anyja miatt aki évekig felé sem nézett...Nagyon fáj az is amit velem tett, de őt is sajnálom hogy ilyen rossz befolyás alatt, ilyen körülmények között fog élni. Ha azért hagyott volna el mert már nem szeret, azt jobban elfogadtam volna. De így nem tudok túllépni rajta, tennem kell valamit, segítenem kell neki valahogy. Segitsetek, mit csináljak ebben a szörnyű helyzetben..



2020. nov. 26. 12:37
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Őszintén sajnálom, hogy ez történt. Túl nagy hatást gyakoroltak rá a szülei és ha ennyire érzelmes kétlem, hogy a pénz vonzzaná. Valószínűleg érzelmi szinten mondtak neki valamit. Én is ilyen vagyok csak én éppen belefogni se merek valamibe, ha a szüleim elleneznék. Rettegek attól, hogy megromlik velük a kapcsolatom és már így is fekete bárány vagyok.. 😞 Volt már olyan, hogy egy durva vitánál közölték hogy ha nem tetszik menjek amerre látok, párom támogatott volna, de én képtelen voltam meglépni. Engem is könnyedén zsarolnak érzelmileg azok akik igazából csak kihasználnak. Szerencsére ez nem a családomra jellemző. Tényleg nagyon sajnálom, remélem hamar jobban leszel.


Ha beszélgetni szeretnél esetleg...

2020. nov. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!