Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A leszbikus nőket kizárólag...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leszbikus nőket kizárólag csak a nők érdeklik? Vagy egy shemale-el is össze tudnánának jönni?

Figyelt kérdés
Egész konkrétan arra vagyok kiváncsi, hogy egy leszbi nő a férfiaktól "undorodik", vagy magától a pénisztől is? Egy szép, nőies shemallel össze tud jönni egy leszbi csaj például? Csak kiváncsi férfiként kérdezem, tényleg nem tudom.

2020. nov. 22. 20:19
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
61%

""Én leszbikusnak tartom magam, [...] kipróbálnám egy travival""


Igen 26-os. Nem az számít, hogy minek tartod magad, hanem hogy mi vagy. A "travizás" nem leszbikus dolog.

Ha csak az számítana, hogy minek tartod magad, nem kellenének nemátalakító műtétek. Nőnek tartod magad? Oké, legyél nő. Virágcserépnek tartod magad? Oké, legyél virágcserép, nem tudom ki vagy, de nem is érdekel, mert úgyis egy virágcserép vagy.

Egy másik példa: azt állítod, úgy tartod, azt érzed, hogy három fejed van. Nem. Akkor mutasd meg a három fejedet, bizonyítsd be, hogy tényleg három fejed van. És viselkedj is úgy: fizess háromszoros pénzt a a fodrásznak, vegyél és hordjál is három sapkát.

Tehát ha leszbi vagy, azt nem érezni, "tartani" kell, hanem annak lenni. Úgy viselkedni, mindennel kapcsolatban, ami ezzel jár. Ez egy szó, aminek van jelentése. A leszbikusság nem travizás. Ne akard megváltoztatni a szó jelentését. Ezek szerint te nem vagy leszbi.


Remélem legalább néhányan egyetértetek velem.

2020. nov. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
45%

31# én pl teljes mértékben

A hozzá hasonló "leszbikusok" miatt is hiszik egyes pasik hogy terithetoek vagyunk, meg hogy igazából minden leszbi farokra vagyik

2020. dec. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
61%
Nem tudom elképzelni!
2020. dec. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!