Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A leszbikus nőket kizárólag...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leszbikus nőket kizárólag csak a nők érdeklik? Vagy egy shemale-el is össze tudnánának jönni?

Figyelt kérdés
Egész konkrétan arra vagyok kiváncsi, hogy egy leszbi nő a férfiaktól "undorodik", vagy magától a pénisztől is? Egy szép, nőies shemallel össze tud jönni egy leszbi csaj például? Csak kiváncsi férfiként kérdezem, tényleg nem tudom.

2020. nov. 22. 20:19
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
90%

Az nekem nem kényeztetés. Szopni meg képtelen lennék. És hiányozna a punci is.

De akkor az előző példánál maradva te hagynád hogy leszopjon egy transznemű akinek még megvan a farka? (A shemale amúgy egy sértő kifejezés) Nem zavarna hogy ott libeg közben neki a lába közt, vagy esetleg felállna rád?

2020. nov. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Nem zavarna, egy transzneműt simán hagynék, hogy leszopjon.
2020. nov. 24. 19:22
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerintem van benned egy kis bi hajlam de mindegy.
2020. nov. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
És ha egy FtM szopna le? Hiszen eredetileg nő volt.
2020. nov. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
70%

"egy transznemű akinek még megvan a farka?"

Tökmindegy, hogy mi libeg vagy nem libeg a lába közt, attól még férfi volt. (Nem azt mondom, hogy nem nő, hanem férfi, csak hogy nem "igazi nő.") És ezért nem "engedném", hogy lesz*pjon.

2020. nov. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
39%
Én leszbikusnak tartom magam, de némelyik travi nagyon művészi meg brilliáns és egyszer kipróbálnám egy travival :D emellett ha a párom transznemű nő lenne és még nem lenne 'kész' az se zavarna hiszen az emberi testet sokféleképpen lehet szeretni
2020. nov. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
47%

26 os


Homoromantikus pánszexuális vagy.

Véletlenül sem leszbikus.

2020. nov. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
79%

27-es


hadd tudjam már azt hogy én mit érzek és mit gondolok. az hogy kíváncsi vagyok meg az hogy ténylegesen csinálok valamit és boldoggá tesz az két külön dolog. a gender meg a sexus egyébként két teljesen külön dolog továbbra is

2020. nov. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
73%

"Én leszbikusnak tartom magam, [...] kipróbálnám egy travival"

Ez olyan leszbikusnak tartás, mint ahogy a transzneműek más neműnek tartják magukat. De nem azok.

2020. nov. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Igen valóban amit te írsz az a pánszexualitás jellemzője. Én pánszexnek vallom magam és nekem abszolút nem számít hogy valaki férfi, nő, esetleg tünde vagy ufo... Nálam a szex sem arról szól, hogy egymás nemiszervével foglalkozunk ilyen olyan formában, hanem inkább ennek az érzelmi lelki része, hogy a szeretetet ilyen formában is kimutatjuk egymás iránt. Ehhez pedig nincs köze annak hogy kinek mi van vagy nincs a lába között és hogy ez megegyezik-e az elsőre külsőleg meghatározható nemi jelleghez.
2020. nov. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!