Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ez a feltételezés nem helytálló?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a feltételezés nem helytálló?

Figyelt kérdés

Magamból indulok ki ugyan, de azt gondolná az ember, hogy a melegek nagy része eléggé filozofikus gondolkodású.

Hogy mi megélünk olyan problémákat, amiket a heteroknak nem, vagy nem éppen ilyen minőségben kell.


Jó lenne olyanokkal beszélgetni, akik intelligensek, gondolkodóak és persze magas az érzelmi intelligenciájuk is.

Akik képesek eseménysorozatokat kívülről figyelni.


Elég gyakran csak pislogok, hogy mennyire buta emberekkel van tele az LGBTQ közösség is.

Senkit nem akarok megbántani.


Van még más is, aki kicsit kilóg az átlagból? Akit túlagyalósnak hívnak, mert nem képes faék egyszerűséggel gondolkodni?


Annyi értelmetlen kérdésnek van helye ebben a kategóriában, remélem ez se fogja senki szemét szúrni. Köszönöm.



2020. okt. 16. 20:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
46%
Szinte tudtam, hogy orvosjelölt a kolléga.
2020. okt. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Talán pont te vagy buta, nem gondolod?
2020. okt. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
De, biztosan.
2020. okt. 18. 11:27
 14/15 anonim ***** válasza:

Én sokszor irigyelni szoktam a faék egyszerűségű embereket. Egyébként tudni kell lemenni a szintjükre is szerintem, mármint nem viselkedésben, hanem gondolkodásban, hogy meg tudd őket is érteni és nem lekezelő lenni velük. Amúgy változó szerintem, intelligens talán valóban kevesebb van, pláne ha érzelmi intelligencia is társul mellé.

Egyébként túlagyalás szerintem nem egy pozitív tulajdonság, vagy hát baráti körömben nem olyan helyzetekben használjuk ezt a szót.

2020. okt. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Az lányos gond ha nem találok párt? No vagyok és not keresek :)

27

2020. nov. 20. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!