Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ez a feltételezés nem helytálló?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a feltételezés nem helytálló?

Figyelt kérdés

Magamból indulok ki ugyan, de azt gondolná az ember, hogy a melegek nagy része eléggé filozofikus gondolkodású.

Hogy mi megélünk olyan problémákat, amiket a heteroknak nem, vagy nem éppen ilyen minőségben kell.


Jó lenne olyanokkal beszélgetni, akik intelligensek, gondolkodóak és persze magas az érzelmi intelligenciájuk is.

Akik képesek eseménysorozatokat kívülről figyelni.


Elég gyakran csak pislogok, hogy mennyire buta emberekkel van tele az LGBTQ közösség is.

Senkit nem akarok megbántani.


Van még más is, aki kicsit kilóg az átlagból? Akit túlagyalósnak hívnak, mert nem képes faék egyszerűséggel gondolkodni?


Annyi értelmetlen kérdésnek van helye ebben a kategóriában, remélem ez se fogja senki szemét szúrni. Köszönöm.



2020. okt. 16. 20:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kapcsolat a kettő között, egy meleg is tartozhat a buta & hülye kategóriába, ahogyan egy hetero is.
2020. okt. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Minden társadalmi csoportnak van olyan problémája, ami a többinek nincs, ez alapján nem lehet ítéletet mondani.
2020. okt. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm, a továbbiakban akkor fogalmazzuk át a kérdést és szorítkozzunk a kategóriára, mert valószínűleg rosszul fejeztem ki magam:

hasonló gondolkodású leszbikusok válaszai érdekelnének.

2020. okt. 16. 20:30
 4/15 anonim ***** válasza:
Biszexuális is szóba jöhet?
2020. okt. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Bárki írhat végülis, aki érintettnek érzi magát, de lényegesen jobban érdekelnek a lányok, akiknek lányos gondjaik vannak. Már ha lehet így hívni a lányok iránti vonzalomból adódó mindennapi nehézségeket.
2020. okt. 16. 20:35
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Haha én, de a sűrű félév miatt nincs időm új kapcsolatokat megalapozni

:// kár pedig. Február elején lehet érkezni fog egy privát üzeneted :D

2020. okt. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

#6-os, mondjuk elég baj, ha valakinek már ideje sincs megismerni (intenzitástól függetlenül) másokat.

Na de majd akkor februárban. Hátha addigra én leszek ilyen elfoglalt:D

2020. okt. 16. 22:33
 8/15 anonim ***** válasza:
61%
Képzeld el, léteznek elfoglalt emberek. Ezek alapján nem lehet túl magas az intelligenciád. Főleg az érzelmi.
2020. okt. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ejjha, megkaptam az év oltását.
2020. okt. 16. 22:38
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Hatos vagyok és van benne valami :D lehet valójában mégsem vagyok olyan elfoglalt, de anatómia szigorlatra készülés mellett csak bűntudattal tudnám kizárólagos figyelmemet szentelni valakire, aztán az úgy mégsem az igazi.
2020. okt. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!