Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van olyan,hogy valaki azért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan,hogy valaki azért ér hozzá sokszor a másik csajhoz,mert tudat alatt vonzódik hozzá,csak egy ideig ez még annak a személynek sem világos,aki csinálja ezeket a gesztusokat a másiknak?

Figyelt kérdés
Remélem értitek mire gondoltam. :D
2020. máj. 20. 15:53
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Szóval,hogy maga sem tudja,hogy vonzódik,és azért ér hozzá annyiszor a másikhoz,csak később jön rá.Gondolom így értitek. :D
2020. máj. 20. 15:56
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Igen értjük, de másokhoz hozzáérni akik közel állnak hozzád teljesen természetes dolog - ld. a szüleidhez, barátaidhoz is hozzáérsz mégsem vonzódsz hozzájuk szexuálisan.

Az hogy vonzódsz-e valakihez meg pontosan tudod, érzed.

2020. máj. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De most nyilvan nem a szülőkről,barátokról van szó.Meg a kérdésben is szerepel,hogy egy "másik csajhoz",ha valaki sokszor hozzáér. :D
2020. máj. 20. 16:03
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Ez engem is erdekelne. Marmint a masik nő oldalarol, mert en tudom, hogy miert erek mashoz. De van egy heteronak mondott ismerosom, aki erdekes, es tobbet erzek a reszerol, viszont ugy tunik, mint aki ezt tagadná. Marmint hogy egy nő megfogta érzelmileg
2020. máj. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ha valakihez sokszor hozzáérsz így, akkor már minimum szimpatikus. Vagy maga a csaj ilyen tapizós, ismerek pár ilyet, hogy minden hátsószándék nélkül fogdos mindenkit.

Tudat alatti vonzalom anélkül hogy bármit is sejtene szerintem érdekes lenne.

Szerintem ha valakihez, tegyük fel tudat alatti tetszés miatt sokszor hozzáérsz akkor az egy idő után magadnak is feltűnik. És nem hiszem hogy csakis ez az egy jele lenne. Akkor emellé bejönne, hogy keresed a társaságát, kedves vagy vele, várod hogy írjon, nézegeed a social medáját tehát szerintem hamar le fog esni magadnak, hogy a személy vonzó számodra. Én nehezen képzelem el hogy valaki ne egye észre ki vonzó számára, max nem akarja elfogadni. Azis lehet hogy az a valaki eleinze nem vonzó aztán tesz valamit vagy hirtelen másként látod és megtetszik.

Ki tudja, ezt nem tudjuk pontosan megmondani neked.

2020. máj. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
35%
Ennolyn nokrol tudnam ezt elkepzelni, mert hallotam mar olyanrol... Aki peldaul egesz eleteben ferfiakhoz vonzodott, de aztan jott egy no, aki irant elkezdett erezni, es eloszor meg lehet nem is tudatosul benne, hogy mi van. Mert annyira uj. En amikor legeloszor megtetszett egy no, fiatalabb koromban, sosem jott az a gondolat, hogy most ez mi?, vagy, hogy leszbikus vagyok-e?! Csak par ev utan tarsitottam az erzest a szohoz..
2020. máj. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A tapizás nem a vonzódás, inkább a bizalom jele.


Báe ha bizonyos helyeken tapiznak, akkor utalhat arra is, hogy egy bunkó, akit a legügyübb ösztöne vezet.


De ha nem "intim" helyeken (nekem ide tartozik a has, a comb felső része, a mellek, fenék) ér hozzád, akkor az első sorban a bizalom jele.

2020. máj. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

"De ha nem "intim" helyeken (nekem ide tartozik a has, a comb felső része, a mellek, fenék) ér hozzád, akkor az első sorban a bizalom jele."

Pedig ezek közül az egyik helyen sokszor hozzám ért pár másodpercre.Akkor ez utalhat mégis vonzalomra? :D Csak szerintem nála ez nem volt "tudatos",nekem úgy jött le.

2020. máj. 21. 11:03
 9/11 anonim ***** válasza:
94%
Ahj szomorú szerelmes 🤷🏽‍♀️
2020. máj. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit többet is mondhatnál... hol ért hozzád mikor, milyen szituációban. Ki ő neked milyen a viszonyotok
2020. máj. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!