Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Amikor egy magát heterónak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor egy magát heterónak tartó nő ilyennel ironizál egy másik nőnek, akivel napi kapcsolatban van, hogy "feleségül ne vegyelek" annak lehet valami tudat alatti jelentése is, pl lappangó biszex hajlam?

Figyelt kérdés
Nem volt köztük semmi szexuális dolog,amikor ezt mondta.Illetve nem is nevetett.Csak szerintem fura egy ilyen egy heteró nő szájából?
2020. márc. 17. 10:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
26%
Ennyi alapján ezt nagyon nehéz megmondani, de lehet mert azért ilyet nem mondanak a nők csak úgy, viszont az is lehet hogy nem takar semmit. Figyelj rá jobban és ha vannak jelek észre fogod venni. Mert ennyiből nem lehet megállapítani biztosra.
2020. márc. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
"feleségül ne vegyelek" egy szólás, azt jelenti, "túl sokat kérsz", bármilyen értelemben. Fontos a szövegkörnyezet.
2020. márc. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%

2-es valaszolo mondta el. Csodalkozva lattam tobbszor, hogy mai fiatalok olyan mondasokat nem ismernek, amiket mi meg tobbedik generaciotol is hallottunk.

Mar nem merek beszelni, hatha szo szerint beteg dolgokat mondtam.

2020. márc. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Jó,de ezt lehet máshogy is közölni,ha szerinte "túl sokat kérsz".Ö mégis ezt mondta nőként egy nőnek,és ez nekem fura.Mert ok,ha férfi lenne még azt mondom elmegy,de így egy kicsit fura azért...
2020. márc. 17. 11:01
 5/16 anonim ***** válasza:
72%
Egyáltalán nem fura. Az a fura, hogy az emberek mindent félreértenek és mindenbe belelátnak valamit. Én ilyet még férfinak is mondtam már. Most akkor ezek szerint én őt nőnek képzelem, magamat meg férfinek és titokban belé vagyok zúgva? Húha, mik derülnek ki. Ne legyünk már ostobák!
2020. márc. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
55%

egyaltalán nem fura , ez valóban csak egy szólás ... nekem is mondta már nő és én is mondtam már nőnek.

kb. minthogy "nevemre ne vegyelek"?

2020. márc. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
Hú de nem bírod a kritikát.
2020. márc. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem fura, ezt bárki mondhatja bárkinek. Ez egy nagyon sokat használt szólás, és így van szóról szóra. Ebbe tényleg ne láss bele semmit, nagyon sok embertől hallottam már. Nem konkrétan azt jelenti hogy feleségül vesznek, ez egy kifejezés arra hogy na persze még mit nem.
2020. márc. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
#6:Az illető azt is mondta már.Abban még nem láttam furát,de ez a másik,hogy "feleségül me vegyen-e",hát kicsit fura... Én tuti nem mondanám egy másik nőnek nőként.
2020. márc. 17. 13:30
 10/16 anonim ***** válasza:
90%
Bocs az őszinteségért, de rémesen elviselhetetlen ember lehetsz. Bárki bármit mond, fújod a magadét. Jól van akkor biszex és teljesen odáig van érted. Így boldog vagy?
2020. márc. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!