Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ha ő tetszik nekem, akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ő tetszik nekem, akkor tudat alatt leszbikus vágyaim lehetnek?

Figyelt kérdés

[link]



[link]


2020. febr. 5. 16:09
 1/7 A kérdező kommentje:
Igazából fiú, csak lánynak néz ki.
2020. febr. 5. 16:10
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Ha lány vagy és egy lánynak kinéző valaki tetszik akkor igen, bújkál benned egy kis biszex hajlam. Csak nyugtatgatod magad, hogy ááá ez fiú tulajdonképpen. Inkább fogadd el magad és hajrá tedd meg az első lépéseket :)
2020. febr. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Inkább csak simán bolond.
2020. febr. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is így kezdtem, ők mindig tetszettek! Aztán kb két éve elfogadtam és rájöttem hogy amúgy igazából leszbikus vagyok. (Még nem is bi...nem vonz a férfi test)
2020. febr. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
Azt nem tudom hogy leszbi vagy-e, dehogy nem vagy normális ilyen fejet meglátni egyáltalán.
2020. febr. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tom, megdugni akarod vagy csak szépnek tartod?
2020. febr. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szépnek tartom. De le is feküdnék vele.
2020. febr. 7. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!