Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Első leszbikus élményem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első leszbikus élményem előttem áll. Van valami fontos hasznos tudnivaló az első alkalomra? 24/L

Figyelt kérdés

Korábban voltam férfival de még most leszek elsőnek nővel. Ő picit idősebb nálam tapasztalt.

Nagyon bejön kívül belül.


Esetleg valami hasznos tanács így első együttlétre? Valaki az leszbikus s tudna adni véleményt/tanácsot? Köszönöm 😊


2020. máj. 5. 23:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Légy önmagad?
2020. máj. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az menni fog 😊
2020. máj. 5. 23:24
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Tusolj le, szedd magad rendbe - pont mintha pasival mennél randira. S engedd el magad, majd vezetni fog nyugi, csak legyél önmagad és élvezd, egészségedre! :)
2020. máj. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 😊
2020. máj. 5. 23:54
 5/14 anonim ***** válasza:
60%

Kérdező!


Megvolt-e? Milyen volt?

2020. máj. 6. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
32%
Minden hétre jut egy ilyen kérdés? :D
2020. máj. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
43%

:D komolyan még én se voltam nővel, de ha alkalom lenne rá nem a gyakorin kérdezném meg, hogy mi is a helyzet.

Már bocsánat.

2020. máj. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nem volt még meg.

Azt nem tudom hány kérdés jut e egy hétre. De teljesen megtudom érteni az utolsó válaszolót. Én ki használom az itteni adottságokat is.

Köszi a válaszokat

2020. máj. 6. 12:19
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
Úgysem fognak normálisat írni.Velem is csak kötekednek meg sértegetnek.Itt élik ki a frusztrációikat,hogy nem szépek.☺
2020. máj. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%

Ok az úgynevezett trollok, provokátorok!

Ők sajnos mindenütt jelen vannak, akiknek az a heppjük hogy jelentgessék a kérdéseket és a kommenteket.


L

2020. máj. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!