Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mi a véleményed az ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed az ilyen alakú lányokról?

Figyelt kérdés

A kép tuti retusált, de egy ilyen alakú lánynak még lenne esélye nálatok? Nektek milyen alakotok van?


[link]


Kérlek, ha lehet a válasz után írd meg a korodat



2020. máj. 2. 14:33
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
89%
Erre a lányra se a duci, se a túlsúly nem illik, a kövér meg pláne... Tökéletes alkat!
2020. máj. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
47%
én férfiként mondom hogy jó csaj. de szerintem egész életében diétáznia kell mert ilyen csontozatra és alkatra fel tud menni plusz 100kiló néhány évtized alatt
2020. máj. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
93%

Nálam nagyon is lenne esélye, sőt kifejezetten az ilyen alakú nők tetszenek, tökéletes.

27/L/bi

2020. máj. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
84%

Jól mondod, a kép retusált, ekkora felesleggel senkinek nem ilyen feszes a bőre. Ettől függetlenül nekem tetszik ez az alkat, főleg ha ilyen arc jár hozzá. Még nem túl kövér, azonban ha választhatnék inkább hozzám hasonlóval lennék.

20N (sportos alkat)

2020. máj. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
89%
Szeretem a gyömöszölni való pocakot/derekat :D
2020. máj. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
79%

Nekem kicsit túl husis, de az arca szép és számomra utóbbi a fontosabb.


Alkatra inkább az átlagos, vékonyabb vagy sportosabb alkatú (akin látszik, hogy sportol, de mondjuk nem egy erőemelő alkat) lányok tetszenek.


Az én alkatom átlagosnak mondható, edzeni is eljárok (kivéve a mostani helyzetben persze).


26N

2020. máj. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Iszonyat csini.
2020. máj. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes! Egyszerűen tökéletes!
2020. máj. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

"Szeretem a gyömöszölni való pocakot/derekat :D"


Ilyen szöveggel biztos nem vagy te "lány" már ne is haragudj, amikor HOZZÁNK SZÓL a kérdés és nem hozzátok!

2020. máj. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz, de lehetne ducibb:)
2020. máj. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!