Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » (Leszbikus kérdés! ) Éreztétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Leszbikus kérdés! ) Éreztétek már valaha úgy, hogy nem tudtok eleget nyújtani érzelmileg vagy szexuálisan a párotoknak?

Figyelt kérdés
Vagy legalábbis nem annyit,amennyit igazán szerettetek volna
2020. máj. 1. 06:45
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Ne haragudj hogy heteróként válaszolok, de én pont ezt érzem én is. :(

18/L

2020. máj. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Ez miért leszbikus kérdés? Szerintem teljesen általános, bárki érezhet így.
2020. máj. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
2:Mert ő az ő kapcsolatukra kíváncsi!Nehéz felfogni,ugye?!?!?!?Nézd a kategóriát baromka.🙄😑
2020. máj. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%

Leszbikusként írom, hogy ez valóban nem leszbikus specifikus kérdés.

Egyébként én is éreztem már ilyet. Leginkább érzelmi értelemben, hogy nem vagyok elég a másiknak.

2020. máj. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igazából csak annyiból leszbikus kérdés,hogy nem akartam a kérdés szexuális részére olyan válaszokat kapni,hogy

-igen,mert kicsi

-igen,mert hamar elsül

-igen,mert gyakran lelankad...szóval ilyen válaszokat,ami nyilván nem áll fenn problémaként egy leszbikus kapcsolatba


de a dolog érzelmi szempontjából persze,válaszolhat heteró,bi,meleg,pán,szóval bárki :)

2020. máj. 2. 14:12
 6/6 A kérdező kommentje:
*kapcsolatbaN
2020. máj. 2. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!