Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus nők! Ti megtennétek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus nők! Ti megtennétek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Összejönnél és összeköltöznél azzal a nővel, akibe szerelmesek vagy, abban a reményben, hogy egyszer majd ő is szerelmes lesz beléd, és nem csak azzal a jó öreg "szerelem utáni szeretettel" fog érezni irántad? Ha hozzá tesszük azt is hogy egyszer a szikra már megvolt fellángolás formájában irántad, de kihúnyt.

2020. ápr. 15. 21:55
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
De az az ok már nem áll fenn,és ezelőtt nem laktak együtt hosszabb ideig.
2020. ápr. 16. 11:47
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

#2-nek : A töltött káposzta se jó felmelegítve (csak a személyes véleményem)!:D


Mi miatt mentek szét elsőre?


Amúgy egyénfüggő, hogy ki az aki összejönne, összeköltözne vagy sem. Ezt neked kell tudnod. Tudom, hogy csak a véleményünk érdekel, a többség mit mond, de igazán neked kell tudnod, hogy mit szeretnél pontosan!

Remélem bármi is lesz a döntésed azt nem fogod megbánni!

2020. ápr. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
67%

ma 13:18

Megszívlelem:D


Dehogy érdekli a véleményünk. Önigazolást keres. Ha nem kapja meg, ellenkezik.

Most a te válaszod éppen eléggé meggyőzte, hogy helyesen tette, hogy a negatív véleményt eddig is leszrta.

2020. ápr. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
57%

NA kár volt írnom választ :D. Pedig csak egy rendes kommentet akartam írni, de akkor nem a megfelelő embernek ment :/.


#2-es te viszont szimpatikusnak tűnsz számomra, bár a töltött káposzta nem!:D

2020. ápr. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
77%-os kár, hogy elhitted amit a 75%-os írt. Nem önigazolást keresek, egyéni VÉLEMÉNYT szeretnék kérni a leírt tények figyelembe vételével. Egyébként sem rólam van szó, ha ez kicsit is számít.
2020. ápr. 16. 16:46
 16/20 anonim ***** válasza:
58%

A válaszaid pont erről árulkodnak, hogy elfogadod a tieddel ellenkező véleményt is.. egyértelmű.

Kaptál választ, nem egyet. Gazdálkodj belőle akkor belátásod szerint.

2020. ápr. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Igen végül is tényleg, az első oldalon pl. nem adtam 2 ellentétes oldalon álló válaszolónak igazat, áh nem, abszolút nem. Látom nehezen megy az értelmezés. A te válaszodra pedig azért kontráztam rá, hogy több síkból is lásd a dolgot, de asszem felesleges volt,mert csak belém álltál.
2020. ápr. 16. 18:42
 18/20 anonim ***** válasza:
42%
Igen. Ha ő is össze akar költözni, miért ne? Én alapból nem hiszek a szerelemben. Úgy gondolom, hogy szerelem nélkül is lehet párkapcsolatban lenni valakivel. Ha szerelem nincs is, de tiszta, őszinte szeretet van, a szex, a bizalom működik, akkor megvan minden ahhoz, hogy tökéletes párkapcsolat lehessen. Mielőtt jönnek a kommentek a válaszomhoz: a szerelemmel együtt jön a rózsaszín köd, nem látod a hibáit. Majd elmúlik a rózsaszín köd, elkezded észrevenni, hogy nem tökéletes, és jönnek a gondok, a veszekedések, a viták. Miért ilyen, miért úgy csinálja. Miközben eddig is ilyen volt, eddig is ezt csinálta. Ha csak szeretet van, de szexuális vonzódás és vágy is, akkor a hibáival együtt fogod megszeretni azonnal, mert tisztán látod azokat. Szóval mégegyszer: Igen, összeköltöznék. A jó dolgokra sajnos vagy nen sajnos, de várni kell. Sokat.
2020. ápr. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
58%
Most tervezek összeköltözni egy nővel, akibe szerelmes vagyok, de ő hetero. Barátok vagyunk. Nyilván tudja az érzéseimet. Szimpla lakótársak leszünk. Nyilván bele fogok pusztulni, de ez van.
2020. ápr. 17. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
85%

ma 01:34

Ne haragudj, nem támadni szeretnélek, de nem értem azokat az embereket, akikbe valaki szerelmes (és tudja is az illető) és mégis pl. a te esetedben összeköltöztök ennek ellenére is. Mert sajnos igen tök sz*r lesz neked. Így nem fogsz/nagyon nehezen fogsz tudni túllépni rajta, ha mindennap látod.

2020. ápr. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!