Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ti megtennétek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megtennétek?

Figyelt kérdés

Kapcsolatban vagyok 2 éve, az eleje döcögősen ment a barátnőmmel, de azóta szerelmesek lettünk egymasban.

Decemberben költözünk külföldre, össze is költözünk, már egy helyen is dolgozunk szóval minden sínen megy együtt és a szexuális életünk is új erőre kapott.


Viszont van egy lány...

Korábbi szerelmem, de akkor hozza nem mertem közeledni, így nem történt semmi.

Miután összejöttem a jelenlegi barátnőmmel, azidő tájt újra bele estem és elkezdtünk chatelni (bevallom néha találkozhattunk, de nem történt semmi) bizonytalan voltam és döntésképtelen.

Felek ez a gyötrelmes vonzalom tönkre fogja tenni a jelenlegi kapcsolatom.

Folyton ott motoszkál a fejemben, hogy mielőtt elmegyek és nem talalkozok vele többet, lefekszem vele.

(Tudom nagy szemét lennék)

arra is gondoltam, hogy felvetem ezt a dolgot a baratnőmnek vagy egyszerűen megtörténik és nem mondom el neki.

Félek összetörte, de én meg lelkileg küzdök ezzel az érzelemmel amit a másik lány iránt érzek és félek kicsit elköteleződni.

Azt gondolom talán segítene így elbúcsúzni és lezárni ezt.

Közben meg attól is félek, hogy őt is megbantom lelkileg.


Volt már valaki hasonló helyzetben?



2017. aug. 11. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:
7%
A mostani barátnőd így is úgy is meg fog bántódni, szóval akár mit teszel, lelkileg meg fogja viselni. Szerintem inkább mondd el neki mit érzel, mit hogy húzzad halasszad. Azt semmiképp ne csináld, hogy a háta mögött teszel ez azt, gyávaság. Legyél férfi.
2017. aug. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem nagyon szeretnék férfi lenni...

De értem amit mondasz, Köszi a választ!

2017. aug. 11. 11:49
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Voltam ugyanilyen helyzetben! Tudom, hogy neked sem könnyű. Nézd. Saját tapasztalatból mondom, mindegy mit érzel, egyikük sem a helyes út. Ha igazán szeretnéd a mostani barátnődet, nem szerettél volna bele a másikba, és ha a másikat szeretted volna, harcoltál volna érte... ez a helyzet mindenkit megöl, és nem ér annyit. Nem mondom, hogy szakíts vele, hiszem ez a te döntésed, de rajtad múlik mit akarsz. Vagy helyrehozod és elfelejted a régit, vagy felesleges egy 2 éves kapcsolatban maradni ilyen érzések mellett.
2017. aug. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia. Én elég hasonló helyzetben voltam, mint te, annyi különbseggel, hogy ez egy heteró kapcsolat, de a lényeg ugyanaz. Ha szeretnél beszélgetni, írj nyugodtan.

L

2017. aug. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mennyi idősek vagytok?


Tisztázd magadban, hogy ki iránt mit érzel.Vagy egyiket szereted és a másik csak fellángolás vagy egyiket sem szereted igazán. Ha a barátnődet szereted(mondjuk akkor nem érdekelne az a másik, és nem fordulna meg a fejedben, hogy kefekszel vele), akkor a másikat hagyd békén, ne találkozz vele, ne írj neki,esetleg írd meg neki, hogy nem akarsz vele beszélgetni többet, tartsa tiszteletben.


Ha a másikat szereted hagyd ott a barátnődet,a közös élet,közös lakás nem tarhat össze. Kicsit rosszul fog neki esni, de kiheveri, és megadod neki az esélyt, hogy olyasvalakit találjon, aki tényleg csakis őt szereti.


Ha egyiket sem szereted igazán,szakíts a barátnőddel, ha akarsz kavarj egy kicsit a mádik lánnyal, aztán hagyd ott őt is, és csinálj amit akarsz, keresd meg az igazit vagy kalandozz, éld ki magad -ami hiányzik neked.


Mindkettőt nem szeretheted igazán,talán most még nem tudsz dönteni, de nincs ilyen. Olyat ne csinálj, hogy a barátnőd mellett tartod a másikkal a kapcsolatot,ezzel még rá teszel a fájdalmára egy lapátal, hogy nem voltál hozzá hűséges, de még be is csaptad, hónapokon át hazudtál neki.


Olyat sem, hogy megcsalod és nem mondod el neki. Nincs olyan titok ami előbb-utóbb ki ne derülne, akkor biztosan el fog hagyni.Ha szereted,ez az ötlet felejtős.Szerinted melyik esne neki rosszabbul? Ha tisztességesen elé állsz és őszintén elmondod,hogy miért akarsz vele szakítani, vagy ha évek múlva megtudja, hogy az addigi életetek hazugság volt, végig becsaptad és nem tiszteleted annyira, hogy elmondd neki?Ezt biztosan sosem bocsátaná meg .


Ráadásul mindkettőtök életéből értékes időt vennél egy olyan kapcsolatért amiről tudod, hogy már most haldoklik, pedig lehet, hogy te,ő vagy mindketten ez alatt az idő alatt találnátok meg az igazit.Mert nem kérdés, hogy nem fogtok együtt maradni, akit meg tudsz csalni, azzal nem lehet(és nem is érdemes) leéni az életed, pláne ne kéne hagyni, hogy a barátnőd olyannal élje le az életet, aki hazudik neki.

2017. aug. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ettől aljasabb dolog nincs a vilagon. Már bocsi, de ha tényleg szeretnéd a barátnőd és vele akarnál lenni, akkor nem lenne senkinek sem esélye ebbe belerontani. Nyilvánvalóan egy stabil kapcsolat ez, te pedig épp instabillá teszed. Önző dolog. A barátnőd nem érdemli ezt. Ha kell a másik lány, meg a szex vele, akkor szexelj vele, de nincs jogod a barátnőd tönkre tenni. Ha nekem ilyesmivel elől állnál, azonnal szakítanék. Én nem tűrők meg mást magam mellett.
2017. aug. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha a régi szerelmed jár a fejedben, egyértelműen nincs szerelem a jelenlegi kapcsolatodban. 2 éve vagytok most együtt és lehet ezt még húzni több évig is, de felesleges. Sajnos hosszú távon mindkettőtöket tönkre fogja tenni ez a dolog. Én a helyedben inkább lennék tisztességes a párommal szemben és elmondanám neki az érzéseimet a másik lánnyal kapcsolatban.
2017. aug. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!