Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Párkeresésnél kitétel nálatok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkeresésnél kitétel nálatok, hogy az illető nemdohányzó/dohányzó legyen, vagy teljesen mindegy?

Figyelt kérdés
És mi a helyzet az alkohollal?

2020. ápr. 8. 11:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
Az alkohollal nincs semmi bajom, de számomra elvárás hogy ne dohányozzom, mert én sem teszem.
2020. ápr. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
20%

Ne legyen láncdohányos, csak ennyi a kitétel.

Alkoholnál mondhatni ugyanez, tehát ne legyen alkoholista.


26/F

2020. ápr. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
45%
Ne cigizzen, a pia belefél, de max 2 hetente egy pohár sör.
2020. ápr. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
Egyikkel se essen túlzásba. Alkalom attán ha valaki megiszik egy pohár bort, vagy egy doboz sört, szerinten azzal nincsen semmi baj, például ünnepléskor természetesnek találom. A dohányzás addig nem zavar, amíg házon/lakáson kívül csinálja, és nem szív sokat. Én is dohányzom, de napi 1-2 szálat szívok csak, ami elenyésző ahhoz képest, ha lenne egy párom, aki napi 1-2 dobozokat szívna. De, hogy őszinte legyek engem ez nem zavarna. Egy igényesebb bagós, aki nem zavaróan büdös, mert ismeri a kézmosást, a rágót és a dezodort/parfümöt egy tökéletes pár lenne. Az alkohol addig nem zavar, amíg nem rúg be minden hétvégén, csak néha-néha lecsúszik neki valami. :)
2020. ápr. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Nálam igen. Nemdohányzó partner jöhet csak szóba. Nem mondom hogy évente 1-2 szál nem fér bele társaságban, de az aktív dohányosokat messze kerülöm. Az alkohol tekintetében nálam az van, hogy alkalmakkor, egy jó vacsorához egy pohár bor pl rendben van, mert én is iszom ennyit, de aki naponta iszik , az nálam kiesik a rostán.
2020. ápr. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
47%

tegnap 11:32


Mióta vagy te "leszbikus" kisfiam?

Meg mit kerestek ti itt amikor nem hozzátok, hanem HOZZÁNK szólt a kérdés???

Muszáj volt ide arcátlankodnod?


L

2020. ápr. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
6# Elnézte a kategóriát...nem arcoskodott,nem szólt be,nem kell letámadni.
2020. ápr. 9. 22:49
 8/15 anonim ***** válasza:
39%
Tényleg elnéztem, bocsánat.
2020. ápr. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
70%

Én dohányzom,ellenben soha nem iszom.. Senkinek semmi baja nem volt vele mert nem vagyok se büdös tőle,cigi után minimum egy rágót beveszek..

Ezek olyan megkülönbztetések,hogy pl . én nem járok xy-al mert barna a szeme de nekem a kék szeműek jönnek be..

Számomra felszínes dolog ez alapján kigolyozni valakit egyből..

Ez a saját véleményem,s én elfogadom másokét is,csak nem találom a logikát benne :)

2020. ápr. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Láncdohányos meg alkoholista ne legyen, de amúgy nem zavar, ha elszív pár szálat naponta, az sem zavar, ha naponta nagyon minimális mennyiséget elkortyolgat (mondjuk 2-3 cent tömény, vagy 1 pohár sör vagy bor, vagy 1 üveg cyder).
2020. ápr. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!