Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nemdohányzó vagyok és elfogado...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemdohányzó vagyok és elfogadom ha valakivel épp ismerkedek hogy dohányzik, semmilyen hátránnyal nem indul. Mennyire gyakori ez?

Figyelt kérdés
2019. dec. 28. 10:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Eggyre kevesebben fogadjàk el, a cigi már nem divat
2019. dec. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajna erősebben divat mint régen, de én is utálom. Szívás, de ha szeret a másik leszokik. Én utálom a cigiseket. Szar a csók is velük. Mintha nikotint csókolnék. A nagy cigiseknek büdös a szájuk és még szopás után is kb nikotin szagú a farkam, mert a nyáluk is büdös. Sajnos nekem offos. Amúgy nincs vele bajom csak nekem nem ok.
2019. dec. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

Nem vagyok láncdohányos, ha úgy alakult hogy nem dohányzó partnerem volt nem gyújtotta rá, ha egész hétvégét együtt voltunk akkor sem.

Nem ritka a toleranciád.

Aki nem tudja elnézni hogy a másik nem tökéletes, annak...

2019. dec. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kamu kérdés és te az a srác vagy aki folyamatosan azon háborog hogy miért nem lehet elfogadni ha valaki dohányzik.
2019. dec. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem kamu!és én nem dohányzom!
2019. dec. 28. 11:31
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem egy rend-, egészségmániás az illető, akkor oké. Egy szinten nem dohányzó.
2019. dec. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Szívás, de ha szeret a másik leszokik."

Ha valaki szereti a másikat, úgy elfogadja ahogy van és nem akar rajta változtatni, szokták ezt is mondani.

Mi van ha a másikat szeretem, de nekem a kigyúrt pasik jönnek be, akit meg szeretek az pocakos? Vegyek neki kondibérletet? :)


Én mint dohányos megértem azokat akiknek ez kizáró ok, hiába ápolt valaki a cigarettaszagot ugyanúgy lehet érzeni, még ha te magad nem is érzed, mert aki nem dohányzik annak jobban megcsapja az orrát, ez olyan mint a parfüm, ha huzamosabb ideig használsz egy parfümöt előbb-utóbb a te orrod már hozzászokik, még másnak ez meg tömény pacsuliszag.

2019. dec. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Tanquerey ***** válasza:
100%

Engem sem zavar, de csak ha egy markáns, kifejezetten férfias vagány pasi dohányzik, mert az még akár izgató is tud lenni. Viszont az kifejezetten taszító, ha úgy cigizik valaki, hogy hamus lesz a válla. Na ő már erős hátránnyal indul :)


46/F Szhely

2019. dec. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!