Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Akkor mégsem vagyok 100%-og...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor mégsem vagyok 100%-og leszbikus, ha tetszik, ahogy férfiak nyögdécselnek, amikor látnak engem lovagolni egy műbrén és tetszik, hogy közben verik maguknak?

Figyelt kérdés
Érzelmileg egyáltalán nem vonzanak,és,amikor ez van fel sem izgulok a hatására,de tetszik.
2020. márc. 19. 10:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
82%
Ennyire nem találod az identitásodat “Kérdezőcske”?
2020. márc. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
94%

Gyerekeeeek!

Nem veszitek észre, hogy ez a kérdés úgy ahogy van, egy nagy KAMU?

Nyilván azért nem válaszol mindenki privijére a kérdező mert fél ha lebukik amikor sokan meglátják a felhasználónevet xD

2020. márc. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Utolsó!Ne magadból indulj ki,egyáltalán nem kamu!😀😀 Nem fogok senkivel semmi ilyesmit csinálni innen,azért nem privátozok itt.Ha ilyet akarok megint csinálni,arra vannak jól bevált oldalak,ami tele van külföldiekkel.Nem akarom,hogy véletlen ismerős lásson,még,ha nem is mutatom az arcomat.
2020. márc. 19. 18:11
 14/16 anonim ***** válasza:
93%
Nyugi, én úgyis tudom ki vagy:) nem kell mindenkit hülyének nézni, csak te vagy az. Ezt csinálod napok óta, egyszerűen nem tudsz magaddal mit kezdeni és úgy viselkedsz, mint egy hülye tini, de ez szégyen rád nézve. Bár miket is beszélek, úgyse jut el ez az agyadig.
2020. márc. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem meg egyáltalán nem is kap privátokat, csak azért mondta hogy tudjuk milyen népszerű a kérdésével. :D
2020. márc. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
96%

Szintén leszbikus vagyok és csináltam hasonlót. Bár műcuccal soha...a hideg ráz tőle. De szórakoztam pasikkal neten, húztam az agyukat. Sosem akartam látni az eredményt se azt hogy leírják. Valahogy nekem annyira idegen... Tudom mi van a fejükben de tartsák meg maguknak.


Akkor mégis miért csináltam? Mert nekik kellettem (volna), figyeltek rám, írták hogy vonzó vagyok stb... EZÉRT. Sose vonzottak, de ők a könnyű préda akiknek csak vetkőzni kell és dícsérnek.


Ma már nem csinálnám, az akkorira se vagyok büszke. Bizonyos értelemben kiégtem. Mióta jobban szeretnek a lányok, és megkaptam több olyat, akiről azt hittem csak álmodhatok, többet nincs arra szükségem hogy pasiknak tegyem a szépet egy kis figyelemért. Az összes olyan képet töröltem is a telefonomból, mert az nem ÉN vagyok.

2020. márc. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!