Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Zavarna ha a barátnőd mellén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna ha a barátnőd mellén műtéti heg lenne?

Figyelt kérdés

Szép formás, de a heg jól látható.


Mennyire fontos neked a szexben a másik nő melle?



2020. febr. 12. 18:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy egy heg zavarna, de ha ezen szorong a lány és nem engedi még idővel sem, h hozzáérjek vagy nézzem, akkor az zavarna.
2020. febr. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen műtét?
2020. febr. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Sehol sem zavarna
2020. febr. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Sosem zavarna ilyesmi, és sehol, semmilyen területen. Külön gyógypuszit érdemelne mindig.
2020. febr. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szeretjük a szép melleket - de a heg nem zavarna, nem topmodellt keresek hanem értelmes, normális, szenvedélyes nőt akivel közös a hullámhossz. Ez utóbbiak fontosabbak mint egy heg.
2020. febr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem zavarna. Ha a lán, szorong, emlékeztetném minden alkalommal hogy gyönyörű és csodálom a testét :)
2020. febr. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van, mindketton, tolcsermellkas mutet utan. Senkit sem zavart es te se szegyelld soha a hegeket, a hegek szexik. 😁 Termeszetesen nem zavarna mason.
2020. febr. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem és a volt páromnak is voltak műtéti hegei :)

Sosem zavarna és nem is zavart :)

Én még szexinek is találtam :D

2020. febr. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Fontos a másik melle, de egy hegtől nem lesz kevésbé vonzó, sőt különlegesebb lesz, ami naagyon szexi. Szívesen puszilgatnám is a heget ^^

Ha szorongana emiatt, és nem szeretné hogy lássam a mellét, nekem az is rendben van, ha hajlandó arra, hogy megpróbáljon barátkozni a gondolattal hogy megmutassa magát nekem, és egy idő után ez be is tudjon következni. Én szívesen várnék rá, de ha egyáltalán nem lenne nyitott ilyesmire az nekem fájna kicsit.

2020. febr. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
#4es de cuki vagy. Mennyi cuki kommentet olvastam itt. Tök arik vagytok :)! Amugy én is biztos szoronganek ha a mellemen lenne heg. De akik így allnanak hozzam....hat azthiszem én kicsomagolhato lennék,1 ido utan 😊
2020. aug. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!