Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Az eddigi kapcsolataitokban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eddigi kapcsolataitokban mi volt az ok/okozat, amiért szakításra került a sor? (Kat.! )

Figyelt kérdés
Vagy ismerkedésnél mi volt az, ami miatt nem lett folytatás?
2020. jan. 20. 12:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Elviselhetetlen volt a nő. Volt aki megcsalt. Ennyi 🤷🏼‍♂️
2020. jan. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Oké, köszi, de leszbikus a kategória 🤷🏼‍♀️
2020. jan. 20. 12:28
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Osszevesztunk minden aprosagon es annyira lehuzott hogy szakitottunk
2020. jan. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
összejött egy pasival..
2020. jan. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
27%

Ez mióta szexuális kategória?

Ez ink párkapcsolati

2020. jan. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%

“Ez mióta szexuális kategória?

Ez ink párkapcsolati”


Leszbikusok válasza érdekli, ott meg nem tőlük fog választ kapni. Ennyi.

2020. jan. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
Elvileg az volt az indok, hogy nem illünk össze, meg túl fiatal vagyok de valójában már 1 hónapja csalt egy lánnyal és amint kidobott összejöttek:)))). Illetve ilyen ismerkedés / randizásnál: megbízhatatlan volt a lány, vagy nem éreztem a kémiát, esetleg csak szexelni akartak volna velem és az nekem nem működik így sajnos, vagy volt, akivel össze tudtam volna jönni de épp elutazóban volt Amerikába hosszabb távra, mikor ismerkedni kezdtünk és így inkább hagytuk:( ilyenek voltak, nem vagyok túl szerencsés szerelem terén
2020. jan. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%

Lány 1: az exét szerette még és én pótlék voltam

Lány 2: teljesen más volt a gondolkodásmódunk,

Lány 3: megcsalt egy pasival

2020. jan. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindig hisztizett és elkezdett már kiábrandítani, idegesiteni,mindig beteg volt ,hanem akkor is bele akart halni,úgy beszélt velem mint a kutyával,vagy éppen fenyegetőzött ha dühbe gurult.
2020. jan. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
28%

Mélyen depressziós személyiség vagyok, emiatt nem igazán tudtam átadni a szeretetemet/szerelmemet. Később az együttlétek sem okoztak már örömöt. Nagyon helyre szerettem volna hozni, de a másik lány belefáradt ebbe. Nem volt elég ereje hozzám, a helyzethez. Képtelen volt várni, hogy összeszedjem magam, pedig csak időre lett volna szükségem.

Ismerkedésnél pedig pont emiatt nincs folytatás, mert hamar leszűrik ezt, és senkinek sincs kedve visszarántani az életbe.

Majd egyszer biztos jön valaki, aki elég lesz hozzá.

2020. jan. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!