Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aki nem kezdettől meleg, az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem kezdettől meleg, az hogyan és mért lett mégis azzá?

Figyelt kérdés

Jó,tudom,hogy ez nem olyan,mint a vámpír harapás,de érdekel,hogy miért lesz egy hereto homová?


Sok elutasítás a csajoktól? Pénz? Média? Divat? Kényszer?


És őszintén,jobb a másik oldalon?



2016. márc. 10. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem döntés, a meleg ember mindig is az volt, csak nem merte/tudta/akarta felvállalni, próbálta elnyomni környezet, család, maga miatt, ezernyi oka lehet. Az pedig, hogy melyik "oldalon" a jobb, szubjektív, reggelig lehetne vitázni. Megvannak a pro-kontrák mindenhol.
2016. márc. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt bárki is beírna valami hülyeséget, az első válaszadó már leírta a lényeget, ami igaz is. Még annyival egészíteném ki, hogy sokan azért csak serdülőkorban jönnek rá, mert akkor kezd igazán kifejlődni a másik ember iránti vonzalom. Ettől függetlenül már a kezdettől fogva azok lehettek. Így most utólag visszagondolva nekem is egy csomó jele volt már gyerekként is, mégis csak 13-14 évesen jöttem rá, hogy meleg vagyok.


Erről az "elutasítás a csajoktól" dologgal kapcsolatban meg azt szeretném megkérdezni, hogy te képes lennél a másik nemhez fordulni csak azért mert az egyikben csalódtál? Ez elég nagy hülyeség, még csak a feltételezés is. Ennyi erővel csak el kellene érni, hogy a melegek csalódjanak a férfiakban, és akkor egyből heteroszexuálisokká is válhatnának... Ez nem így működik. Aki mégis így tesz, az sosem volt teljesen heteroszexuális, az valószínűleg biszexuális volt mindig is.

2016. márc. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Brit tudósok bebizonyították, hogy a melegek úgy lesznek, hogy feldobnak egy érmét és, ha fej lesz, akkor melegek lesznek, ha írás, akkor nem, ha pedig az élén áll meg az érme, akkor velociraptorok lesznek, ez megmagyarázza, hogy miért van olyan sok meleg és miért van olyan kevés velociraptor.
2016. márc. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább azt kérdezném hogy miért van annyi homofob a világon miért bánsták a másikat és miért kell mások halálat kívánni miért képesek megismerni vagy épp csak tiszteletben tartani és élni a életüket mert senkit sem érdekel amit mond inkább ezt kérdezném -.-" amúgy heteroból nem lehet képtelenség és melegből se lehet heteró
2016. márc. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
de amugy nem vagyok homofób utálom a homofóbiát
2016. márc. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Heteróból soha nem lesz meleg! Aki meleg, az mindig is az volt, legfeljebb hosszabb ideig tartott neki, mire fel merte vállalni. Nem értem, miért olyan nehéz felfogni, hogy a heteroszexualitás nem egy kiinduló állapot, ami egyeseknél megmarad, másoknál meg változik. Ha heterónak születtél, akkor később is heteró maradsz. Ha nem születtél annak, akkor nem leszel az soha. Ez melegekre, biszexekre, bármilyen szexuális orientációra épp így igaz.
2016. márc. 12. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!