Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Egy meleg fiu talalhat maganak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy meleg fiu talalhat maganak egy leszbikus lanyt akivel, kiprobalnanak 1-2dolgot kivancsisagbol, ha megvan a kolcsonos bizalom, ha igen hol?

Figyelt kérdés
Ezt ugy ertem, hogy a fiu meleg, de mindig is kiszerette volna probalni lannyal kivancsisagbol,de felt hogy beeg a lanyoknal ha esetleg nem lenne merevedese,fizetos lanyhoz nem menne ,es lehet van egy hasonlo erdeklodesu leszbikus lany aki hasonloan kiprobalna egy sraccal.

2019. dec. 28. 18:57
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Meleg fiú, leszbikus lány? :D Hogy jön össze a kettő? :D
2019. dec. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
32%
Van sok kíváncsi hetero, igazán lehet pár kíváncsi meleg is
2019. dec. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
84%
Köszönjük 10-es, hogy adod alá a lovat és erősíted a tévképzetet a leszbikusokról. Nagyra értékeljük.
2019. dec. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

#13 sok kivancsi van ahogy 12-es is irta minden oldalon..

Itt vagyok en is melegkent vagy o es meg nagyon sokan..

2019. dec. 28. 23:20
 15/22 anonim ***** válasza:
65%
Nincs olyan hogy kíváncsi hetero, azok biszexek akik nem fogadják el az igazságot és ebbe a kíváncsi hetero fogalomba menekülnek. Egy hetero pasi nem kíváncsi rá milyen f aszt szopni, és a hetero lányok sem akarnak puncit nyalni.
2019. dec. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Akkor ennyi erovel en is biszex vagyok mert erdekel milyen a lanyokkal is egyutt lenni szexualisan is?

Attol hogy kivancsi vagyok es erdekel nem gondolom magamat biszexnek mert siman lehet h nem is menne..

2019. dec. 28. 23:31
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Meleg a meleggel, leszbikus a leszbikussal...

Szerintem tök evidens!

Olyan hogy meleg pasi leszbikus lánnyal próbálkozzon, olyan a mesébe sincs!


L/L

2019. dec. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

“ Akkor ennyi erovel en is biszex vagyok mert erdekel milyen a lanyokkal is egyutt lenni szexualisan is?”


Igen, ettől vagy biszex. Heterok között sincs kíváncsi. A szexualitás egy skála és ritka az, aki csak egyik vagy másik végletbe tartozik. Kettő között van a biszexualitás. Ide tartozik a legtöbb ember igazából. Nem mindenki egyforma arányban, és nem is feltétlenül kell megélni a szexualitást ahhoz, hogy ebbe a kategóriába essen valaki.

Tök mindegy ki hogyan címkézi fel magát, egészen addig, amíg másoknak nem okoz kárt ezzel (pl: elterjed a tévhit, hogy minden hetero nő elcsábítható leszbikus kalandra, vagy minden leszbikus vágyik valójában férfira stb).

Fogalmatok sincs milyen káros ez az igazi leszbikus, vagy igazi hetero nőkre.

2019. dec. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
71%
én szívesen kipróbálnám veled olyan formában, hogy megduglak egy felcsatolhatóssal, mert az érdekelne :D meleg fiú már ajánlotta fel magát nekem, de akkor köpni nyelni nem tudtam XD
2019. dec. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Xtina X Queen ***** válasza:
1%

Én mindig mondtam,hogy a leszbülés egy vicc 😴


Aztán majd a nyáron szaladjatok a Pridera tünetni,krvára komolyan lesztek véve🤢

2019. dec. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!