Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ha valai homoromantikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valai homoromantikus biszexuális, akkor az leszbikusnak számít? Vagy binek?

Figyelt kérdés
35L
2019. aug. 24. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

Biszex.

Leszbikusok nem éreznek semmilyen vágyat férfiak iránt. Bár hívhatod magad febfemnek (female exclusive bisexual) ha az jobban tetszik.

2019. aug. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

Biszexuális.

Én leszbikus vagyok és gyűlölöm a férfiakat, nem keresem a társaságukat és taszít a gondolata is hogy átöleljen egy pasi esetleg megcsókoljon.

2019. aug. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Biszex.


Üdv, egy homoromantikus biszexuális

2019. aug. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Na most lehet hogy én értek valamit félre de a homoromantikus azt jelenti hogy te/ti csak lány iránt éreztek szerelmet, igaz?

A biszex pedig azt, hogy mindkét nem vonz szexuálisan valamilyen mértékben.


Tehát én köznapi értelemben hamarabb hívnálak titeket leszbinek, mint binek, mert fontosabb szerintem hogy kivel vagy együtt, kivel élsz szerelemben minthogy ki iránt éreznél szexuális vágyat.

2019. dec. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

#4

leszbikus = női homoszexuális

homoszexuális = azonos neműekhez szexuálisan vonzódó személy


Ne nagyon akarjuk az ellenkező nemhez való szexuális vonzalmat homoszexualitásnak hívni, mert abból csak a galiba van; nem jó az senkinek, pláne a TÉNYLEGES homoszexuálisoknak. Értem én, hogy a kérdező lelke csak női lelkekkel képes összekapcsolódni, és ez milyen felsőbbrendű az állatias szexuális vágyaknál, bla bla, de aki képes felizgulni egy farokra, vagy úgy általában egy férfi testre, az baromira nem leszbikus.

Üdv: egy hasonló helyzetben lévő biszexuális nő.

2019. dec. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!