Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus, biszex lányok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus, biszex lányok, akik nem tartoznak a “butch” vagy “femme” kategóriákba, szóval valahol úgy középen helyezkednek el! Nektek milyen lányok tetszenek?

Figyelt kérdés

Én biszex vagyok, a Kinsey skálán is pont középen vagyok, de szerintem kinézet vagy viselkedés terén is inkább tartom magam semlegesnek, mint fiúsnak, lányosnak. A lényeg, hogy én eddig szinte csak hozzám hasonló lányokba szerelmesedtem bele! Ti ezzel hogy vagytok???

18/L



2019. aug. 10. 22:16
1 2
 11/12 Amandine válasza:
84%
Nekem az, hogy ki tetszik/kit tartok vonzónak, és kibe tudok bele szeretni két külön lap. Bejönnek a lányos lányok, meg a fiúsak is - egy bizonyos fokig. Fiús, de azért van benne egy csepp nőiesség is. Az ilyen teljesen levesz a lábamról. Termetileg jó, ha nagyobb nálam, ami nem nehéz, tekintve, hogy pici vagyok XD Viszont az hogy kibe szeretek bele, 90%-ban a belsőtől függ. Ha belül megfog valami, mindegy hogy néz ki
2019. aug. 17. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Amandine válasza:
* Emiatt nem teszek különbséget nemek közt sem, bár a lányokhoz jobban húz a szívem
2019. aug. 17. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!