Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus, biszex lányok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus, biszex lányok, akik nem tartoznak a “butch” vagy “femme” kategóriákba, szóval valahol úgy középen helyezkednek el! Nektek milyen lányok tetszenek?

Figyelt kérdés

Én biszex vagyok, a Kinsey skálán is pont középen vagyok, de szerintem kinézet vagy viselkedés terén is inkább tartom magam semlegesnek, mint fiúsnak, lányosnak. A lényeg, hogy én eddig szinte csak hozzám hasonló lányokba szerelmesedtem bele! Ti ezzel hogy vagytok???

18/L



2019. aug. 10. 22:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen vagyok azzal a különbséggel, hogy csak a lányok érdekelnek.

Volt, hogy nálam fiúsabb, de volt, hogy nőiesebb lányba estem bele. Szóval nekem teljesen mindegy, csak valami mozgasson meg benne. Csak annyit szeretnék, hogy valaki nagyon szeressen és én viszont szerethessem..

2019. aug. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem inkább a fiús lányok tetszenek.
2019. aug. 11. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

Én az átlagosnál lányosabb biszex nő vagyok és a hozzám hasonló, inkább csajos lányok jönnek be.

24/L

2019. aug. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább fiúsabbak, bár én is ebben az irányban vagyok.
2019. aug. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Latestday ***** válasza:
100%
Nekem is vegyes volt a skálám, jártam fiúsabb,meg jóval csajosabb nővel is. De ha pontos választ akarnék adni,az unisex csajok jönnek be leginkább. Mert akiket ismerek,vagányak,magasak,de a csajt is látom bennük, sokoldalúak, humorosak...figyelmesek,de nem naivak,nem hisztiznek annyit,jó a problémamegoldó képességük stb.
2019. aug. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

És voltatok úgy, ha hozzátok hasonló csajba estetek bele, hogy egyben azt is éreztétek, hogy de szívesen néznétek ki ti is úgy, ahogy ő? Pl. testalkat, öltozködés, személyiség.

Velem rendszeresen ez van. Amellett, hogy teljesen belezúgok, arról is ábrándozom, hogy de szeretnék így kinézni!

2019. aug. 13. 02:28
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
Én nem "irigyelem" el a másik kinézetét. Nem jó ezt a kettőt keverni szerintem. És egyébként történt már velem ilyen korábban, de akkor nagyon durva önértékelési problémáim voltak.
2019. aug. 13. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
#4 vagyok, velem rendszeresen, szinte mindig ez van. Mivel ugyan az a típus jön be amilyen én is lennék (/vagyok, csak épp elbszottul)
2019. aug. 13. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig vagy a hozzám hasonló vagy fiúsabb lányokkal voltam. Pedig tetszenek a lányosabbak is csak valahogy velük nem jövö ki annyira jól vagy nem tudom.
2019. aug. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is leginkább a "semleges" jön be. Femme is tetszhet szerintem, meg butch is (bár ilyen még nem történt, nyitott vagyok rá), a lényeg, hogy ne a véglet legyen az illető. Ez különösen a butchra igaz. Nem szeretném, ha a párom túl fiúsan nézne ki, elvégre nőt keresek magam mellé. Ha férfias kinézetre lenne igényem, akkor férfival jönnék össze...
2019. aug. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!