Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusoknál fontos a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusoknál fontos a fanszőrzet eltávolítása?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy randi előtt jobb leborotválni, vagy sem...

A szőr elvileg csak útban van,nem?

Nem kérdeztem meg tőle, mert kicsit égőnek tartom, hogy nem ismerem a lányok közti szokásokat.



2019. aug. 1. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nálunk az első szex előtt mindketten szőrösek voltunk, majd a szex után beszéltük meg hogy milyen legyen
2019. aug. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért gondolod, hogy van "lányok közti szokás"? Mert szerintem nincs. Ezért ne szégyelld magad.

Csináld meg olyanra, amilyenre szeretnéd vagy amilyen amúgy is szokott lenni.

2019. aug. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én pont fordítva szoktam. Első szex előtt leszedem, aztán ha nem igényli az illető, akkor nem mindig. De nem ciki megkérdezni előtte se, max nem nyíltan, csak beszélni a témáról, ő mit szeret.
2019. aug. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

# 2


Te egy 24 éves leszbikus férfi vagy ezek szerint? xD

2019. aug. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi megbeszéltük előtte, és megborotválkoztunk mindketten. De mi már évek óta ismertük egymást, mielőtt lefeküdtünk, úgyhogy nem volt ciki.
2019. aug. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy valamit tudni kell rólam és az az, hogy a lustaság bizony nagy úr és csak a magam kedvéért nem borotválkozom sosem. Mikor először lefeküdtünk a párommal elég hirtelen jött és nyilván nem voltam megborotválkozva mert nem számítottam rá hogy vendégem lesz azokon a területeken, de semmi baj nem volt, ő is így volt ezzel, nem volt frissen borotválkozva. Azóta van hogy borotválkozom, van hogy kicsit több idő telik el két borotválás között, mert nem szereti a bőröm, ha túl sűrűn bootválkozom, de sosem panaszkodott még a párom, hogy nem vagyok teljesen csupasz és engem se zavar ha ő nem az. Ez egyébként szerintem sem ilyen lányok közti dolog és a fanszőrzet az nem azon alapul hogy mi a "szokás" úgy viseld ahogy kényelmes, ahogy szereted aztán max majd elmondja, ha ő másképp szereti te meg eldöntöd, hogy megteszed-e a kedvéért vagy sem.
2019. aug. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed, hogy téged zavarna a szőrzeted szex közben, akkor borotváld le. 20 éve még ezen sokan meglepődtek volna, de ma már kizártnak tartom, teljesen elfogadott dolog. Amúgy meg kérdezd meg, nincs ebben semmi ciki, főleg ha ott a szex a levegőben. A kapcsolat erről szól, hogy megbeszéltek mindent.
2019. aug. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem ő hogy szereti, de lebuktam rögtön ahogy erről érdeklődtem. Szerinte kicsit türelmetlen vagyok, de azt mondta holnap estére borotválkozzak ki teljesen :)

Már most is baromira izgatott vagyok, holnap mi lesz ha talizunk.

2019. aug. 2. 21:50
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet tudni hogyan sikerült a randi?
2019. aug. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Jól ;)


Vehetek most magamnak egy jobb női borotvát, ugyanis számára eléggé fontos, hogy ne legyen ott szőr. Teljesen korrektül kért rá, úgyhogy szívesen megteszem a kedvéért.

2019. aug. 5. 06:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!