Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusoknál miért olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusoknál miért olyan népszerű ez a kartetkó dolog?

Figyelt kérdés
Mióta jött ez divatba? Hordoz valami jelentést? Miért pont a karokon? A neten csomó fotón láttam már leszbikusokat kivart karokkal. Ezért merült fel bennem a kérdés.

2019. jan. 21. 18:43
 1/10 anonim ***** válasza:
5%
Mert a lezbik kicsit fiús lányok és pasisodnak
2019. jan. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Elég sok leszbikust ismerek, és egynek sincs kartetkója, sőt tetkójuk se nagyon. Akiknek van nekik pici és kisebb minták, feliratok.
2019. jan. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%
Voltam egy leszbi bi csajjal. Neki az ujjára volt varva egy gyürü szerü valami
2019. jan. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt inkább ott az összefüggés, hogy szeretnének tetkót, és erre a kar az egyik leglogikusabb/legkedveltebb hely.
2019. jan. 22. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%

ez is csak egy sztereotípia, téves általánositás, amiben fene tudja, hogy mennyi a valóság.


azért, mert te esetleg csak tetkós leszbiket ismersz, az még az ég világon nem mond el semmit az összes leszbiről és a leszbik tetkókhoz való viszonyáról. ahhoz, hogy ezt általános szabályként ki lehessen jelenteni, ismerni kéne, hogy az összes leszbi közt milyen a tetkósok aránya és hogy ez hogyan viszonyul a társadalom többi emberének és ezek közt a tetkósok arányánoz. egy ilyen összesítő adat nélkül egyszerűen nem jelentheted ki, hogy ez általános jelenség, hogy bármi kapcsolat van köztük. még csak azt sem, hogy ez a jelenség bármivel gyakoribb a leszbik közt, mint mondjuk a rövid hajúak, a szőkék, vagy a kutya tartók körében. ráadásul kellően alapos vizsgálat nélkül azt aem tudhatod, hogy inkább azért van valakinek tetkója, mert leszbi, vagy azért, mert bizonyos zenei műfajt, vagy épp divat irányzatot kedvel.

2019. jan. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%
amúgy legyünk már őszinték lányok... tetováltak száma nagyobb a homoszexuális embereknél, mint a heterok körében, ugyanis minket alapban kirekesztenek bizonyos szinten és a tetoválás már nem oszt, nem szoroz a kérdésben... plusz elfogadóbbak vagyunk magunkkal, bevallalósabbak, hiszen készek vagyunk a kirekesztésre és ezen tetkó tényleg nem dob... ugyanez a rockerek, ott is arányaiban több a tetovált, mivel őket meg az öltözködés miatt nézik ki az emberek es ezen nem dob már a tetkó, mert amúgyis mindegy... aztán ez nálunk sincsen máshogy... és nem, rohadtul sokat ismerek, akinek nincsen tetoválása, de több azok száma, akinek van, vagy akar es fog is csináltatni... mondjuk ez nem feltétlenül az egész karos, ami egyébként iszonyat szexi egy nőn... plusz ott van Ruby Rose is aki szét van varrva és rohadt sokaknak bejön... egyébként egész karos tetkó aránya nem nagyobb szerintem homoszexuális nőkön, mint hetero társaiknál, még ennek ellenére is ezt mondom... de önmagában a tetoválás az igen.
2019. jan. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Én nem azért csináltattam tetkót, mert leszbi vagyok és nem azért mert már úgy is kirekeszt a társadalom. Nekem a lábfejemen van a tetoválásom és divatból varrattam magamra, jelentése van a számomra. Azzal is vitatkoznék hogy a leszbikusok alapból fiúsak, én nem vagyok az és a párom sem. Mindketten nőiesen öltözködünk. Szerintem ennek nincs sok valóságalapja. Persze nyilván van olyan leszbikus, de nem törvényszerű.
2019. jan. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van kar tetovalasom és azért mert imadom magamon is mason is

Egyszerűen nagyon bejön ha egy nőnek sok tetoválás van a kezen vagy a testen .

N24

2019. jan. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én azért vagyok tele mert ez a munkám. Emellé még ott van hogy a kedves vendégek nagy rész szintén zenész 😁


Egyerűen megtalálnak, meg azért híre megy hogy ki az akire úgymond rábízhatod magad és valszeg körbeadják a telefonszámomat...


Motiváció sok van, van aki pici virágokat kér, más meg ordasnagy rohadó zombi koponyákat. Igazság szerint nincs azonos recept, mindenkit más és más érdekel. Picit olyan ez a szakma mint a csaposoké, ugyan nem azért vagy ott, de mindenkinek kicsit a pszcihiátere is vagy, hallod a pletykákat meg sztorikat eleget

2019. jan. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Nemtudom de nemtetszik
2020. jún. 21. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!