Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Zavarna titeket, ha a barátnőt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna titeket, ha a barátnőtök néhány dologgal kapcsolatban megszállott lenne?

Figyelt kérdés
A néhány dologba pl.: az aktuális példakép, kedvenc zene, és legfőképpen a kapcsolat tartozik bele.

2019. júl. 28. 14:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nem, mert elfogadnám úgy, ahogy van.
2019. júl. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

A peldakepes dolog nem kizárt, hogy zavarna. De ha szó nélkül csinálja, nem foglalkoztat többnyire.

Az egyéb megszállottság egyébként lehet pozitív lehet negatív.

2019. júl. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem gond, ha valakinek van egy igazi példaképe, aki jelen esetben bem valami celeb, vagy egy felkapott akárki. Nekem is van példaképem, bár csak 20 éves leszek. Eddig senkit sem zavart, hogy például ő a háttérkép a telefonomon, vagy akármi. Úgy gondokom nem vaj, ha az ember felnéz valakire, követi valamiben, amennyiben - mint fentebb is említettem - érdemes példaképnek tartani az adott illetőt.


A kedvenc zenére kitérve, mindenkinek van olyan, amit rongyosra hallgat, egyszerűen a megunásig, vagy meg se unja azt. Ha nincs, akkor legtöbbet hallgatott kategóriája van.


A kapcsolatot illetve, meg kell találni az arany középutat. Mindketten szeressétek és tiszteljétek egymást annyura, amennyire a másiktól elvárjátok, és akkor pont kiegyenlítődik az egész. Engem személy szerint nem zavara az enyhe "megszállottság". Úgy értekmezném, hogy a partneremnek fontos vagyok, és nem akar elveszíteni.

2019. júl. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

#9 Zenét illetően a kedvenceim:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Illetve még ezek, bár inkább az előzőek: https://www.youtube.com/playlist?list=PLj_u_tSOJTdlM8OHwhuRJ..

(Tudom, hogy nagyon eltérő stílusúak XD)


(De csendben megjegyzem, hogy tavaly előtt ilyesmiket hallgattam folyamatosan >_<: [link] )

2019. júl. 29. 16:27
 15/20 anonim ***** válasza:
Jézus O.o
2019. júl. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Jesszus XD
2019. júl. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Egyébként mindenben ilyen későn érő típus vagy, kérdező? Vagy csak az említett dolgokban?
2019. júl. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
#17 szerintem csak ezekben.
2019. júl. 29. 20:01
 19/20 anonim ***** válasza:

Én is zene megszállott vagyok. Nem tehetek róla. Régebben rengeteg képem volt az aktuális kedvenceimről is, azokat kitöröltem, és próbáltam nem letölteni újabbakat, de még most is ott virítanak egyéb emberek a telefonomban,bár már inkább azért, hogy megmutassam annak a személynek, akinek beszélek róla.


Valamiért beleszeretettem, akkor valószínűleg tudtam, hogy fangirl. Nem zavarna.


És mivel én is olyan vagyok, hogy a másik fél tökéletes. Így egymásnak mondogatnánk, és tökéletesek lennénk együtt. :D


Bár lassan kinövöm az utóbbit is. Tudom, hogy kifogom.


Ha komolyan veszi a kapcsolatot az nem baj.

Viszont, hogy én legyek a legfontosabb? Mindennél? Nála is jobban? Teljes mértékben megbízik bennem? Szeret. (Ha már az első héten, az baj)


Ha viszont saját magát tényleg leértékeli..azt nem.


Engem pedig az egekbe dicsér?

Attól függ. Csináltam valami jót? Romantikus voltam?

Csak elmondja, hogy szerinte mennyire jól nézek ki?

Ha igen, akkor szerelmes, nagyon.

....


Őszintén szólva még nem hallottam olyanról, aki azt mondta volna: annyira gyönyörű vagy, én meg úgy nézek ki, mint egy krumpli.

...


Ha magát leértékeli, akkor önbizalom hiányos. Ezen lehet segíteni.

...


Ha rólad van szó, a kommentekből úgy gondolom.


Az, hogy több száz képed van valakiről a telefonodban, aki híres. Te kedvenced. Max kicsit féltékeny lennék, de ahogyan látom én vagyok a legfontosabb számodra, szóval még okom sincs féltékenynek lennem. Nem gond.


Komolyan veszed a kapcsolatot? Remélem én is.


Ha 1 hét után már rámbíznád az életed? Vagy 1 év múlva?


Ha túl hamar, az nem jó. Viszont a kérdésre válaszolva: nem zavarna. Így szeretem. Szerintem is csodás.


17/lány

2019. júl. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Amíg minimum 24 éves és nem kell azt hallgatnom amit ő hallgat addig mindegy (pl. attól a "mosoly ès szerelem" dologtól szerintem hamar kikèszülnék, bár bevallom nem mertem belehallgatni).

Az meg biztosan nem fordulna elő, hogy "felnéz rám" mert nálam hülyébb, gusztustalanabb és ocsmányabb ember kevés van.

2019. aug. 1. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!