Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Zavarna titeket, ha a barátnőt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna titeket, ha a barátnőtök néhány dologgal kapcsolatban megszállott lenne?

Figyelt kérdés
A néhány dologba pl.: az aktuális példakép, kedvenc zene, és legfőképpen a kapcsolat tartozik bele.

2019. júl. 28. 14:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Kifejtenéd légyszi hogy mit jelent a megszállottság?
2019. júl. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Zenét tekintve rengetegszer meghallgatja a kedvencét (közbe nem nagyon hallgat mást), a példaképről legalább 240 kép van lementve, valamint akár egy új nyelv megtanulására is motiválhatja.

A kapcsolatot nagyon komolyan veszi, a párját mindennél (saját magánál is) előbb helyezi fontosságot tekintve, valamint kicsit felnéz rá, teljes mértékben bízik benne. (Ezt nem tudom kifejteni, az a helyzet hiába is próbálkozom...)

2019. júl. 28. 14:59
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát egy kicsit én is ilyen vagyok. 😂

Engem nem zavarna, ha azért tudna másról is beszélni. :D

Meg attól is függ, hogy mennyire egyezik az érdeklődési körünk, mert ha mindenben más dolgokat szeret, és nincs nagyon közös téma, az annyira nem jó.

2019. júl. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
A hobbijait illető megszállottság nem zavarna, viszont, ha a kapcsolatunk megszállottja, az már lehet egy ponton túl terhes lenne.. Szóval ha túlzottan idealizál, önmagát leértékeli, engem pedig túlzottan felértékel az rombolólag hat egy kapcsolatra. Tudom, mert tapasztaltam már. Ebben meg kell találni az egészséges egyensúlyt.
2019. júl. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem zavarna, kicsit én is ilyen vagyok. Maximum arra bíztatnám, hogy legalább saját magát rajta előrébb nálam, mert nem igazán egészséges egy olyan kapcsolat, ahol az egyik fél a másik minden kívánságára rögtön ugrik, akkor is, ha nem ért egyet vele. De ezen az egy dolgon kívül a legkevésbé sem zavarna :D
2019. júl. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nagyon zavarna. Kicsit nekem gyerekes jellemre vall ha valaki még csinál ilyen megszálott,rogeszmes dolgokat. A peldakep keresest is elszoktuk hagyni a tinikor utan. Hany eves vagy?
2019. júl. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
#6 24 éves vagyok.
2019. júl. 28. 16:48
 8/20 anonim ***** válasza:
Engem nagyon zavar ha valaki rögeszmés, legyen szó bármiről. Ugyanolyan taszító nekem, mint a politikai vagy vallási megszállottság. Messze kerülöm az ilyen embereket.
2019. júl. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, milyen zenéket szeretsz?

Csak kíváncsiságból. :D

2019. júl. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
A zenei meg a párkapcsolati rögeszméje nem,de egy másik ember iránti túlzott rajongása nagyon zavarna - még ha nem is szexuális indíttatású.Amikor az én barátnőm volt oda ilyen meg olyan hírességekért,akkor az arcomat akartam lekaparni,egyrészt,mert untam,hogy folyton ők a témak,másrészt féltékeny is voltam.Szerencsére kinőtt belőle,tényleg nagyon gyerekes ez a példaképezősdi.
2019. júl. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!