Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Miert van ennyi elovaladekom?
Figyelt kérdés
Mar ha egy kicsit elkezdenek simogati vagy a sima csokolozastol felkemeny leszek es annyi elovaladek jon hogy a nadragom is ataztatja.2019. jún. 20. 22:06
12/14 anonim 



válasza:





Uhh ....elhiszem hogy kellemetlen,de én az ilyenre gerjedek.tudnék vele ezt azt kezdeni....mármint az előváladékkal
13/14 anonim 



válasza:





Ismerős helyzet, de engem nem zavar általában. Persze előfordult már hogy az alsóm és a nadrágom is átázott. Szerencsére hosszabb póló volt rajtam. :)
A partnereimet nem zavarta a sok előnedv, sőt valaki erre gerjedt igazán.
14/14 anonim 



válasza:





Én szeretem, ha szopás közben sok előnedv jön. Többször kell akkor ugyan nyelnem, de szeretem, ha van elég "kenés" :)
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!