Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szeretheti egymást 2 férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretheti egymást 2 férfi úgy, mint 1 normális férfi-nő páros? Vagy minden meleg férfinak csak a szex a fontos?

Figyelt kérdés
2019. jún. 9. 22:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Hűha. Ne haragudj kicsit felpörgetted az arousal szintem ezzel a normális dologgal :)))) De megértem, hogy benned is az van,hogy a 1n1f duó a "normális".

Na de válasz a kérdésre:

Ezek téves sztereotípiák. Minden férfi csak baszni akar. A nők gyengék és érzelmesek. A nőknek csak a pénz kell... stb. :) Tehát igen! Szeretheti 2 férfi és 2 nő is egymást úgy mint a megszokott nő férfi kombináció. :) Sőt még jobban is! :) Szóval ne add fel eljön a te időd is. :) (amúgy én is szabad vagyok akár a madár, lehetne valaki az én nagy Ő-m is akár...) :)))

2019. jún. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%
Nyugi, a hetero férfiaknak is csak a szex a fontos.
2019. jún. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Most mondd azt, hogy ha választhattál volna, nem a "normális" életet választod! Én azt választanám, mert így örökké egyedül maradok.
2019. jún. 9. 23:00
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
De nem választhatsz, szóval kár ezen agyalni.
2019. jún. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
De azt eldönthetem, hogy akarok e ilyen világban élni... Na de mindegy, úgyis törlik reggelre a kérdésem, mint az előző 2-t is. :/
2019. jún. 10. 00:56
 6/20 anonim ***** válasza:
64%

Szeretheti, sőt jobban is szeretheti, mint a klasszikus nő - férfi felállásnál.

De a hűség sajnos nem a melegek erőssége,és eddig minden kapcsolatomat megingatta, majd szétverte egy kedves harmadik meleg.

Ugyanis a melegek többsége hiába él kapcsolatban,nem bír magával. És nem elég, ha félreb..., hanem a más párját is el kell venni, mert ugye az trendi.

Aztán ez a dominó megy sorban és az eredmény, sok keserű, megtört szívű ember és ugyanennyi kiégett b....gép.


Ma már nem tudok gyanakvásmentesen nézni még pozitívan alakuló kapcsolatot sem, sem másnál, sem magamnál...

2019. jún. 10. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Több meleg párt is ismerek a környezetemben akik régóta együtt vannak. Van olyan amelyik már 13 éve, szóval nem lehetetlen.

Csak kicsi az esélye, hogy olyan embert találj társkeresőn, aki egy dugásnál többet is szeretne.

2019. jún. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon sok féle személyiségű, különféle szexuális és érzelmi vágyakkal, elgondolásokkal rendelkező személy létezik a homoszexuálisok táborában. Én kimondom, hogy vannak olyan karakterű emberek, akik nem fognak tudni normális érzelmi kapcsolatot folytatni, és kevés az, aki talán igen - és még ahhoz is meg kéne előbb találni a megfelelő alanyt. Azt meg tessék belátni, hogy sok meleg számára a másik férfi test nem több, mint egy szexuális fétis, nem fog tudni érzelmeket produkálni egy másik férfi iránt, mert nem mindenki homoszexuális érzelmi értelemben is. Szexuális vágyaknak és érzelmeknek kutya köze nincs egymáshoz...
2019. jún. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83%
A "normális" egy relatív fogalom.
2019. jún. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Akkor Farley Granger és Robert Calhoun valami egész különleges állatfaj lehetett, mert ők 46 éven éltek együtt.

[link]

[link]


Vagy Raymond Burr és Robert Benevides, ők 33 évig. [link]

2019. jún. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!