Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek mind így csináljátok?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek mind így csináljátok? Miért?

Figyelt kérdés

Ma reggel írt Instagramon egy srác, hogy felkeltettem az érdeklődését, meg akar ismerni. Ugyan nem vagyok meleg, mégis tetszett az üzenete (ki ne örülne egy ilyennek?😃). Váltottunk néhány szót, és a nagy semmiből letilt. Na, mondom, ez gyors volt, aztán utána újból írt. Kérdeztem, hogy miért tiltott le és nem válaszolt, terelt. Megint csak beszélgettünk egy kicsit (értsd: tényleg max 10 üzenetváltás), és megint letiltott. Azóta nem találom már az üzeneteit a DM-ek között. (A nevére még emlékszem)

A kérdésem az, hogy miért jó ezt csinálni? Ha valami nem úgy sül el, ahogy szeretnétek, egyből letiltotok mindnekit ti is?


2019. jún. 4. 17:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg elküldhetnéd a másik srácét 😂😄
2019. jún. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
78%
Ezert (is) privat a profilom. Én nem vagyok kívancsi az ilyenekre.
2019. jún. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy olyan, hogy egy korombeli meleggel beszéltem Instán, kiderült hogy úgy beszélt velem végig, hogy masztrubált, és másnap elkezdte törölni az üzeneteket, mert akivel kavarni akar, nem akarja, hogy egy másik meleggel beszél... Nem elég, hogy madárketrecbe záratja magát, még retardált is volt 18/f
2019. jún. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ennek nem a melegséghez van köze, egyszerűen egy fiatal kis gyökér volt.

Amíg érdekes voltál tepert, amint elmúlt tiltott, szállt a másik virágra, jellemtelen gyökér.

2019. jún. 6. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
76%

sajnos általános jelenség, én már túl vagyok azon, h bosszankodjak miatta. azért azt tudnod kell, h a melegség miatti elnyomásban, kisebbségben való lét nagyon durva komplexusokat tud előhozni, nem ritkán komoly pszichés zavarokat is. persze ha ezt mondom, rögtön én leszek a homofób (pedig abszolút nem), de azért a sokszoros saját tapasztalat mégis többet ér, főleg szakmai szemmel.

úgyhogy bármennyire is igyekeztem én is nyitott lenni és semlegesként kezelni (értsd = heteró fiú haverságával azonosan), sajnos előbb-utóbb kiütköztek ezek a gondok.


hangsúlyozom, megértem és logikus, de attól még nem lesz elviselhetőbb :(


egy az egyben olyan esetet mnesélt nekem egy srác, mint amit te is írtál (apropó, nem te vagy az?), és ő is abszolút nyitottan válaszolt, ő is örült neki tulképpen, hogy tetszik még fiúnak is, szóval semmi negatív, de kb ez lett a vége, és ő se érti, mi a frász ütött bele ...

2019. jún. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem éppen így, akivel beszélek és nem jön be rövid ismerkedés után, akkor csak egyszerűen nem írok neki. Senkit nem szoktam letiltani. Instán többször rám írnak fiatal pasik, de csak azzal kezdek bele a beszélgetésbe, aki szimpatikus is.
2019. jún. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindenkit letiltok aki az análszerxre akár csak terelni próbálja a témát. Nekem nem jön be - tehát nem illünk össze, többet ne is írjon.
2019. jún. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Rám itt, írtak egy ideig beszélgettem az egyikkel most meg 3 órája se ír vissza de ,lehet hogy kéne egy kis türelem nekem xD viszont én meleg vagyok nah mind1 jah amúgy én nem vagyok olyan mint az instás srácod mármint nem úgy szóval érted XD kicsit ilyen csajos viselkedése van ennek a pálinkák azok szoktak így csinálni hogy: ír aztán tílt és cső xD m
2019. júl. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Bocs az "m" ért
2019. júl. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!